Ik ben altijd trouw geweest dus deze stap heb ik niet eerder genomen. Ik ben namelijk nu gescheiden en vind dat ik best nog wel een leuke vrouw ben en vast nog een leuke vriend kan hebben.
Ik zoek een ruimdenkende man voor wie ook maar weinig te gek is! Bv trio, parenclub, en veel meer. Kortom hou je van spannend dan zul je bij mij niet snel teleurgesteld worden!
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sannelady, 46 jaar · Eethen
Zie jij het ook zitten om vanaf nu lekker te genieten samen, en misschien ook wat andere leuke dingen erbij, samen met mij!
Vera42, 47 jaar · Amsterdam-Zuidoost
net als ik
NienkeVrij, 47 jaar · Waalwijk
Ben je ook opzoek naar gezelschap en wil je leuke dingen doen zoals, een dagje weg, gezellig samen op de bank voor de televisie
Hazewindus, 48 jaar · Enkhuizen
In ieder geval een honden liefhebber zijn anders zou je bij mij leven in een hel, met alle pups heb ik er iets meer dan 60 nu. Verder
Karindemier, 47 jaar · Smilde
Ik ben niet meteen opzoek naar een vaste relatie, ik ben meer opzoek naar gezelschap en plezier. En wie weet als het mij bevalt,
Smileyy197008, 47 jaar · Slagharen
Ik hoop hier in contact te komen met iemand die dezelfde passie deelt als ik ook heb en ook graag de wereld ontdekt. Wie weet