Ben jij een echte levensgenieter,beetje sportief en graag buiten. Wie weet ook wel gek van en met dieren en mocht jij verliefd worden dan ga jij daar voor.
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
Ben jij die gezellige man , die van plezier houd maar ook van een goed gesprek, dan zoek ik jou! Als je verlegen of onzeker bent geen probleem, ik vind het dit ook spannend!
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen. Ik weet dat het raar is. Tenzij je kunt bewijzen dat je bent veranderd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Linaaahh, 46 jaar · Kamperveen
Ben jij die leuke spontane man waar ik naar op zoek ben? Hou je net als ik van uitgaan en gezelligheid? Dan laat snel wat van je
Dweedledee, 45 jaar · Heindonk
Goh wat kan ik zeggen. Laat ik in elk geval zeggen dat ik het fijn vind als mannen positief en het leven staan, openhartig zijn
Shanternijvel, 45 jaar · Antwerpen
Jij vindt het erg leuk dat ik geniet van mijn beroep en misschien sta je er wel voor open om af en toe eens mee te gaan. Een onregelmatig
Vlinder9, 48 jaar · Rijswijk
ik verwacht van jouw ook een sosciaal mens en eerlijkheid
Eve-Lyyn - , 49 jaar · Aarschot
Je bent niet op zoek naar een relatie, maar je waardeert vriendschap net zo als ik. Je bent actief, sportief en je houdt van
Anne-Lo19710921, 46 jaar · Roosbeek
Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent.