Makkelijker nu om gewoon een waslijst te maken van criteria waar een man aan moet voldoen ipv op het laatste moment achterkomen dat de persoon totaal anders is. Ik ben erg op zoek naar warmte, veel liefde en bescherming. Ik kan behoorlijk verlegen zijn, maar ik hoop dat jij mij daarvan wel kan afhelpen. Doe niet voor als iemand anders, maar wees gewoon jezelf, dat zal ik meer waarderen
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Holland zijn nog op zoek naar sex
R-O-Y-A-L , 47 jaar · Zeewolde
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Sommige mensen denken dat ik ondanks dat ik anders ben, nog steeds zo mooi en aardig vind. Een volk dat me niet gemakkelijk zal veroordelen, maar ook geïnteresseerd in mij zal zijn. Sommige mensen waarderen wat ik leuk vind en kunnen me ook respecteren.
Ik zoek een man die zijn vele dromen echt vervult, in de beste omstandigheden verkeert en de perfecte vrouw van zijn dromen zoekt zonder de leeftijd of economische situatie in het oog te houden. Wie wil er gewoon voor kiezen om meer lief te hebben en meer te dromen. Ik wil dat ik op een man kan rekenen, wat er
Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen. Wat zijn dan de dingen die je me kunt aanbieden? Laten we samen wat plezier hebben. Wat kun je mij aanbieden?