Wees maar niet bang, ik zoek zeker niet de prins op het witte paard. Een wit paard heb ik al, en een prins hoef je niet te zijn. Je hoeft niet eens te kunnen paardrijden. Wees gewoon jezelf. Het zou wel mooi zijn als je van dieren houd! Maar dat is geen must, ik zoek geen stalknecht. ;-)) Lol hebben, elkaar plagen, maar ook serieuze gesprekken!
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt. Denk je dat we samen gelukkig kunnen zijn?
Je bent een aardige en lieve man die bereid is om me ergens met me naartoe te gaan. Ben je klaar voor de nieuwe stap in je leven en samen met mij overal naartoe te gaan.
Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miriam197207, 45 jaar · Oldenzaal
Actief en initiatiefrijk. Wel alles met respect svp. :)
Nightwish, 46 jaar · Soesterberg
PaulienV1972, 45 jaar · Haren
alle leuke mannen vooral reageren, de niet leuke mogen wel wegblijven, dus niet gelijk ordinair taalgebruik en vragen naar
Ashlie71, 46 jaar · Stadskanaal
Een lekkere man die zin heeft een dame als ik heerlijk te laten genieten. Ik hou niet van vluggertjes, en wil juist lekker lang
Aylynn, 46 jaar · Collendoorn
Jij wilt alleen sex en vind het niet erg om je gebruikt te voelen als wij klaar zijn. Ik zoek geen liefde want ik heb even een pauze
Tietske, 49 jaar · Echten
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen?