Eigenlijk ben ik veel te veel aan het werk de laatste maanden en ik moet eens meer tijd stoppen in leuke dingen doen. Maar goed dat is me niet weggelegd geloof ik. Dan maar via zo een datingsite proberen en kijken of dat wel lukt. Zoek een lekkere bink die voor mij er is en me alles kan geven wat ik mis.
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet roker en iemand die single is.
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig in de buurt van mijn wensen. Stuur even een bericht!
Ik mis een geile man in mijn leven, lekkere seks samen tot een hoogtepunt komen. Je bent verzorgt en bent te vinden voor meerdere standjes en niet alleen een paar keer stoten en klaar!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Emma002, 50 jaar · Dwingeloo
Laten we samen stout zijn,doe je met me mee? Ik wil je heet maken. Laten we deze dag vandaag speciaal voor ons maken. Heb je zin
DevilsLady, 51 jaar · Zwolle
volgt
EssyB, 54 jaar · Lummen
Ik ben discreet als het zou moeten maar het gaat me vooral om het genieten en daar wil ik dus graag werk van maken. Echt genieten
Aaaajajojeje, 54 jaar · Voerendaal
Ik vind het fijn als jij goed in jouw velletje zit en iemand bent die niet bang is om over gevoelens te praten. Of jij dan ouder
Mayaserana, 53 jaar · Brussegem
Ja je ziet wel ik heb de sprong gewaagd hier een leuke vent te vinden, liefst niet iemand die veel jonger of ouder is, maar iemand