Ik hoop dat je een spontane man bent en dat je misschien ook actie durft te ondernemen en misschien weet je wel wat leuks dat wij kunnen doen. Warm vind ik belangrijk en dat je ook een beetje begrip toont. Met elkaar praten is ook belangrijk.
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl respecteert in ieder geval, en niet klaagt als ik weer overwerk.
Wat ik allemaal van jou verwacht is de hoogst nodige discretie en hygiëne. Een man die mij alle hoeken van de kamer laat zien en het dus niet vies vindt, om mij lekker lang te beffen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
A-lma , 53 jaar · Cornwerd
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen
Renske166, 51 jaar · Diessen
In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar
LeentjeSiSingle, 53 jaar · Hasselt
eerlijk en betrouwbaar
Avondm3ns, 53 jaar · Meppel
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind
Inspirerend, 50 jaar · Brugge
Liefdevol, passievol, ondernemend, onderzoekend, levensgenieter, zoekende en open.