Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie in bed. Verschillende standjes en ook nieuwe dingen uitproberen. Ik wil dolgraag uren gelikt worden. Hopelijk laat je dus niet te lang op je wachten.
Ten eerste discretie vereist.... zowel omdat ik in een relatie zit, maar zij niet van op de hoogte is dat ik bi seksueel bent. Ik ben van een schone en geschoren man, iemand die een vrouw goed weet vast te pakken, te verwennen, elkaar heerlijk laten genieten
Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets kunt daar zou jij ook geen nee tegen zeggen, wie weet kunnen we wat voor elkaar gaan betekenen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LuciLoveX, 52 jaar · Vleuten
Je wilt ook geen vaste relatie met me. Je wordt graag gepijpt en je vindt het ook lekker om een vrouw te beffen. Je bent discreet
Woushii1967, 50 jaar · Groningen
Ben jij iemand die het alleen zijn ook niet leuk vind en daarom via deze weg op zoek is naar iemand om gezellig samen mee te kunnen
Snuitje , 52 jaar · Waalwijk
een stel voor leuke lekkere avondjes en wie weet wat nog meer hmm
Womanfrom, 52 jaar · Eindhoven
Een familie man je houd van de feestdagen en alles wat er bij hoort. en je zit niet in een relatie.! Ik wil een vrije man zeg maar.
KoffieTijd, 52 jaar · Akkrum
Je hebt je leven goed op orde en weet wat hard werken met veel lange dagen inhoud. Je bent goed verzorgt en bent eerlijk.
Jantiens, 52 jaar · Beverwijk
Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker