Het is belangrijk dat ze veilig zijn met wie ze zijn en wat ze willen van het leven.! Begrijpen dat goede dingen komen van wederzijds respect en geven en nemen! Gelukkig kan zijn met een mooie lange wandeling, een achtertuin barbecue of u ophalen op het laatste moment, stap uit hun comfort zone om iets wat ze nooit zou doen denken proberen!.!.
Goed verzorgd en hygienisch ! Absoluut een must voor mij. Verder niet echt veel voorkeuren, naast de spanning moet er zeker ruimte zijn voor humor en vriendschap. Ik heb geen ervaring met one night stand, behalve dat ze korter duren dan een relatie.... Ik heb geen zin in geheimzinnigheid.. wil lekker
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl respecteert in ieder geval, en niet klaagt als ik weer overwerk.