Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt. Als er een afstand is maakt mij dat niet uit. Interesse in elkaar vind ik belangrijk en als je een zacht karakter hebt spreekt mij dat zeker aan.
Jij bent een lekkere sexy boy die zin heeft om met mij een spannend pad te gaan lopen. Je weet inmiddels wat een vrouw verwacht en nodig heeft en daar doe je het ook voor! Uitdagend en boeiend, dat ben jij!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Haaibaai1967, 50 jaar · Baarn
Een man die trouw blijft.
Jongjingkim, 54 jaar · Koolkerke
Ook iemand die graag in alle kleine dingen blijdschap zoekt of vind
Bettyleung47, 50 jaar · Ravenswaaij
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone
Grettas, 53 jaar · Bergambacht
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen
Sweetkind, 52 jaar · Wemeldinge
Jij bent betrouwbaar en goudeerlijk. Daarnaast zie je er goed uit en heb je geen problemen om je aan te passen