Misschien vind jij het ook wel doodeng. Hier staan en mensen die naar je kijken en je beoordelen en het niet in je gezicht zeggen of gewoon niets laten horen. En misschien wel een mening hebben die je niet weet. Ik heb zo mijn bedenkingen dat zeker. Maar ik hoop dat je ook bij me neer durft te leggen wat je denkt.
Ik vind het belangrijk dat een man die het initiatief duft te nemen en die niet alles afwacht. Een gezonde dosis humor mag ook niet ontbreken en je moet je positief opstellen. Lief, eerlijk, en oprecht zijn is belangrijk. Verder moet je alles tegen me durven zeggen want communicatie tussen twee mensen
Eigenlijk ben ik veel te veel aan het werk de laatste maanden en ik moet eens meer tijd stoppen in leuke dingen doen. Maar goed dat is me niet weggelegd geloof ik. Dan maar via zo een datingsite proberen en kijken of dat wel lukt. Zoek een lekkere bink die voor mij er is en me alles kan geven wat ik mis.
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen. Dan ben jij de juiste persoon voor een ontmoeting met mij. Het verwennen zal wederzijds zijn.