Je bent een heel romantisch persoon die ook graag aan het water is. Het zou moeilijk zijn om met elkaar om te gaan als we niet van dezelfde dingen houden. Ik ben op zoek naar leuke dingen maar het kan wel iets serieuzer worden, afhankelijk van welke gevoelens we voor elkaar hebben. Wil je het een kans geven?
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig in de buurt van mijn wensen. Stuur even een bericht!
Ik zoek een man die net als ik aan parkeerplaats seks wil doen. Ik hou van veel meer dingen hoor, maar op een plek buiten de deur neuken, daar geil ik in het bijzonder op.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sisi66, 51 jaar · Almelo
ik zoek en lief man van leker dings doe samen
Aandekant, 50 jaar · Mendonk
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit
GoldenLov670216, 50 jaar · Sint-Niklaas
Je bent een geduldig en rustig persoon, je houdt niet van een hele avond op de zetel door te brengen maar hebt ook graag wat actie
Truus 47, 51 jaar · Delft
volgt
BeetjeAandacht, 54 jaar · Eksel
Ik hoop dat ik via deze weg iemand ontmoet met wie ik dingen kan delen. Met name hete momenten! Heb je interesse dan hoor ik het
Jongjingkim, 54 jaar · Koolkerke
Ook iemand die graag in alle kleine dingen blijdschap zoekt of vind