Je bent iemand die bereid is om met mij samen te werken, met mijn eigenaardigheden en andere eigenschappen. Als je zoiets aan kunt, dan weet ik zeker dat we samen veel mooie herinneringen zullen hebben. Heb ik degene gevonden waarnaar ik op zoek ben?
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie in bed. Verschillende standjes en ook nieuwe dingen uitproberen. Ik wil dolgraag uren gelikt worden. Hopelijk laat je dus niet te lang op je wachten.
Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets kunt daar zou jij ook geen nee tegen zeggen, wie weet kunnen we wat voor elkaar gaan betekenen?
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen. Dan ben jij de juiste persoon voor een ontmoeting met mij. Het verwennen zal wederzijds zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Womanfrom, 52 jaar · Eindhoven
Een familie man je houd van de feestdagen en alles wat er bij hoort. en je zit niet in een relatie.! Ik wil een vrije man zeg maar.
Annna19671015, 50 jaar · Terneuzen
Jij bent single, en je bent er aan toe om je in een nieuw avontuur te storten met een leuke en gezellige vrouw. Je bent lief en
BonteBenthe, 52 jaar · Goes
Ja ik sta eigenlijk voor alles wel open als het maar niet van dat enge extreme is. Gewoon opwindende sex, met een opwindende
Missmomo, 54 jaar · Mopertingen
Je bent gewoon een lieve man
Richellla, 50 jaar · Brugge
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks
Filipinas, 50 jaar · Soest
Beetje bagage mag best hoor. Wel is het belangrijk dat jij een schone en lieve man bent. En geen witte sokken onder een korte