Gewoon leuk! Het klinkt eigenlijk zo simpel maar om de één of andere reden val ik blijkbaar altijd voor de verkeerde. Daarom ook dat ik nu voor dit heb gekozen en gewoon eens ga zien wat er dan op me af gaat komen. Geen hand vol maar een land vol zeggen ze en op deze manier kan ik die allemaal bereiken ;-)
Als je genoeg ervaring hebt om bij mij te zijn, denk ik dat dit de tijd is dat we veel stoute dingen samen kunnen doen. Ik ben er vrij zeker van dat je niet teleurgesteld zult zijn in mij. Laten we samen een leuke tijd hebben. Ik ben er gewoon voor jou.
Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets kunt daar zou jij ook geen nee tegen zeggen, wie weet kunnen we wat voor elkaar gaan betekenen?