Jij bent een lekkere sexy boy die zin heeft om met mij een spannend pad te gaan lopen. Je weet inmiddels wat een vrouw verwacht en nodig heeft en daar doe je het ook voor! Uitdagend en boeiend, dat ben jij!
Je bent een echte man, je testosteron niveau rijst de pan soms uit en je hebt altijd wel zin in seks. niet de standaard missionaris positie maar lekker diverse standjes uitproberen en ook op verschillende plekken elkaar ontdekken. Wat de rest ervan denkt boeit ons niet, wanneer wij samen zijn gaat de telefoon
Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen afstellen, heb ik misschien wel de perfecte persoon gevonden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VeertigPlus6, 51 jaar · Dadizele
Geen eisen, maar wel wensen: Verzorgd, gezellig, hygienisch, romantisch, passievol. Liefst rond de zelfde leeftijd en
Kokenmetluc, 50 jaar · Wommelgem
Ik sta open voor alles. Behalve mannen die vrouwen als een dweil zien
FranNkie, 52 jaar · Medemblik
Zullen we elkaar die kans geven, elkaar leren kennen en de mooie eigenschappen van elkaar ontdekken? Dat is pas een fijn begin
Onevenaard, 51 jaar · Rotterdam
je bent zachtaardig en meegaand. Niet dat je op alles ja en amen moet zeggen maar je hebt respect voor mijn mening en ideeën.
Raining, 51 jaar · Oostvoorne
Volgt
Vogeltje1965, 52 jaar · Haulerwijk
Je bent aan het zoeken naar die beroemde lust zonder al die last? Niet verder zoeken koekoek hier ben ik!!