Ik hou van sportieve mannen met een goed lichaam. Je hebt ook veel uithoudingsvermogen nodig als je bij me bent;) Ik wil er door en doorheen gaan en voel me altijd zo. Ik hou ook van een mooie glimlach!
Als je genoeg ervaring hebt om bij mij te zijn, denk ik dat dit de tijd is dat we veel stoute dingen samen kunnen doen. Ik ben er vrij zeker van dat je niet teleurgesteld zult zijn in mij. Laten we samen een leuke tijd hebben. Ik ben er gewoon voor jou.
Als je vrolijk, ridderlijk maar avontuurlijk bent. Als je weet hoe je een liefde kunt waarderen en ervoor kunt vechten. Als je altijd geduld en begrip hebt, ben je de ideale man voor mij.
Jij en ik en heel veel tijd samen doorbrengen, dat zou zo goed zijn dat weet ik zeker. We doen wat we willen en kijken niet naar anderen om ons heen. Gewoon lief elkaar zijn en doe wat we willen, dat is iets dat ik echt leuk zou vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Singeltjes, 51 jaar · Tiel
De man waar ik naar op zoek ben moet vooral zichzelf zijn
Lovely-L66, 52 jaar · Balkbrug
Een leuke lieve man. Die net als ik vrijgezel is, een leuk leven wilt samen, Lekker eten, of een terrasje pakken.
Lovely Chloe, 52 jaar · Beuningen
Als je pik al mijn gaatjes vult dan ben ik wel erg tevreden, mag ik van jou weten wat we gaan doen? Kan jij het waarderen als ik
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.
LadyNuria, 50 jaar · Menen
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit
Fusako63, 54 jaar · Assen
Ik wil seks en maak daar ook geen geheim van. Alleen goede seks telt voor me en daar gaan we samen voor. Ik wil die seks mee maken