Je moet een houding hebben die zo sportief is in alles. Een houding dat je nog steeds een vrouw zoals ik kunt respecteren. Een houding die ook stouter kan zijn.
Je weet hoe je met een dame als ik moet omgaan, je houdt niet van oppervlakkige gesprekken maar houdt er meer van om met een lekker wijntje in de hand een wat dieper gesprek te voeren waarin we ook heerlijk kunnen lachen samen natuurlijk. Lekker op pad gaan met alleen een picknickmandje gevuld met heerlijk
Je bent een echte man, je testosteron niveau rijst de pan soms uit en je hebt altijd wel zin in seks. niet de standaard missionaris positie maar lekker diverse standjes uitproberen en ook op verschillende plekken elkaar ontdekken. Wat de rest ervan denkt boeit ons niet, wanneer wij samen zijn gaat de telefoon
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie in bed. Verschillende standjes en ook nieuwe dingen uitproberen. Ik wil dolgraag uren gelikt worden. Hopelijk laat je dus niet te lang op je wachten.