Puur de seks is wat ik zoek maar ook om een fantasie van me waar te maken. Ik loop daar al even mee en heb dus zin om daar echt wat aan te doen. Wat denk jij dat we dat kunnen waar maken?
Eigenlijk ben ik veel te veel aan het werk de laatste maanden en ik moet eens meer tijd stoppen in leuke dingen doen. Maar goed dat is me niet weggelegd geloof ik. Dan maar via zo een datingsite proberen en kijken of dat wel lukt. Zoek een lekkere bink die voor mij er is en me alles kan geven wat ik mis.
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie in bed. Verschillende standjes en ook nieuwe dingen uitproberen. Ik wil dolgraag uren gelikt worden. Hopelijk laat je dus niet te lang op je wachten.
Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen afstellen, heb ik misschien wel de perfecte persoon gevonden.
Een gezellige man die net als ik lekker positief is, het fijn vind om het samen gezellig te maken en vooral er voor kan zorgen dat er een fijn gevoel groeit. Ben jij een tikkeltje romantisch en zie je er goed uit dan ben je zeker een goede man voor mij waar ik wel mee in contact zou willen komen. Hoor ik snel iets
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dolfijn43, 50 jaar · Bellem
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk
Tatumtum, 51 jaar · Waarde
Je komt uit dezelfde omgeving of uit dezelfde woonplaats. Je bent warm en gastvrij en je bent iemand die oprecht vriendelijk
Funmaker6605, 51 jaar · Leeuwarden
Je vind bondage spannend of wilt dat een keer proberen, het is geen must. Je zoekt seks.
Feestneusje, 51 jaar · Utrecht
Kom je mee de bloemetjes buiten zetten?
Kpppigg, 50 jaar · Hoogkarspel
Ben jij ook op zoek naar geluk? Ben je iemand die gewoon iemand nodig heeft in zijn leven?
Sefien, 51 jaar · Genderen
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden