Ik zoek een man die net als ik aan parkeerplaats seks wil doen. Ik hou van veel meer dingen hoor, maar op een plek buiten de deur neuken, daar geil ik in het bijzonder op.
Wat ik allemaal van jou verwacht is de hoogst nodige discretie en hygiëne. Een man die mij alle hoeken van de kamer laat zien en het dus niet vies vindt, om mij lekker lang te beffen.
Je weet hoe je met een dame als ik moet omgaan, je houdt niet van oppervlakkige gesprekken maar houdt er meer van om met een lekker wijntje in de hand een wat dieper gesprek te voeren waarin we ook heerlijk kunnen lachen samen natuurlijk. Lekker op pad gaan met alleen een picknickmandje gevuld met heerlijk
Jij bent een lekkere sexy boy die zin heeft om met mij een spannend pad te gaan lopen. Je weet inmiddels wat een vrouw verwacht en nodig heeft en daar doe je het ook voor! Uitdagend en boeiend, dat ben jij!