Hier ben ik dan. Bewust en op zoek naar een leuke eerlijke spontane man die ook net als ik eerst wilde leven en dan pas aan het serieuze wilde gaan beginnen. Ook met die achtergrond kan je zeker nog heel wat jaren genieten van het samenzijn toch? Alleen ben je al geweest. Dus laten we lekker klef gaan zijn.
Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets kunt daar zou jij ook geen nee tegen zeggen, wie weet kunnen we wat voor elkaar gaan betekenen?
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl respecteert in ieder geval, en niet klaagt als ik weer overwerk.
Je bent een echte man, je testosteron niveau rijst de pan soms uit en je hebt altijd wel zin in seks. niet de standaard missionaris positie maar lekker diverse standjes uitproberen en ook op verschillende plekken elkaar ontdekken. Wat de rest ervan denkt boeit ons niet, wanneer wij samen zijn gaat de telefoon