Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen afstellen, heb ik misschien wel de perfecte persoon gevonden.
Een stoute vent die overal op voorbereid is. Je bent wild in bed en je kan me tevreden kan stellen met je grote lul. Je bent goed in het likken en plezieren van een vrouw. Wie wil mijn vaste sekspartner zijn en kan me laten genieten van zijn gezelschap. Je bent niet saai en altijd in voor een geile tijd.
Jij bent een lekkere sexy boy die zin heeft om met mij een spannend pad te gaan lopen. Je weet inmiddels wat een vrouw verwacht en nodig heeft en daar doe je het ook voor! Uitdagend en boeiend, dat ben jij!
Een gezellige man die net als ik lekker positief is, het fijn vind om het samen gezellig te maken en vooral er voor kan zorgen dat er een fijn gevoel groeit. Ben jij een tikkeltje romantisch en zie je er goed uit dan ben je zeker een goede man voor mij waar ik wel mee in contact zou willen komen. Hoor ik snel iets