Kun je omgaan met mijn energie? Wel, je kunt met me meegaan of je kunt me gewoon in de gaten houden dat het helemaal goed is, zolang je energie in bed hebt.
Jij en ik en heel veel tijd samen doorbrengen, dat zou zo goed zijn dat weet ik zeker. We doen wat we willen en kijken niet naar anderen om ons heen. Gewoon lief elkaar zijn en doe wat we willen, dat is iets dat ik echt leuk zou vinden.
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet roker en iemand die single is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yonca, 53 jaar · Eksaarde
Je bent een dominante man die plezier wil hebben om een ondeugende vrouw als ik te straffen met je pik of speelgoed, als je daar
IreneSingle, 53 jaar · Waalwijk
Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus
Nele4single, 53 jaar · Ardooie
Volgt
MEL1964UIH, 53 jaar · Kerkrade
Ik wil iemand ontmoeten zoals hugh jackman, LOL, een volwassen man met een fit lichaam die zin heeft in seks met deze schoonheid,
Mellliee, 51 jaar · Foxhol
Ik heb geen zin in een date voor één keer. Als ik hier een man zou ontmoeten dan hoop ik dat het iets van lange
ShaSingle, 50 jaar · Etten-Leur
Op ontdekking nieuwe ervaringen. Wil een avontuurtje met een vrouw beleven de spanning lijk me leuk uit gaan bioscoop.