Leuke en potente kerel die niet vies is om zich eens goed bezig te houden met een vrouwtje dat nogal iets te kort komt in haar huwelijk en dat op deze manier inhalen wilt!
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl respecteert in ieder geval, en niet klaagt als ik weer overwerk.
Ik mis een geile man in mijn leven, lekkere seks samen tot een hoogtepunt komen. Je bent verzorgt en bent te vinden voor meerdere standjes en niet alleen een paar keer stoten en klaar!
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet roker en iemand die single is.
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig in de buurt van mijn wensen. Stuur even een bericht!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Theaa, 51 jaar · Genemuiden
Een nette heer dus, ook qua kleding en uiterlijke verzorging maar ook qua sociale omgang met mij en anderen. Je hebt normen
Dolfijntje64, 52 jaar · Wilrijk
Ik zoek een toffe gekke meid 35 tot 47 j voor lat relatie , GEEN MANNE !?
Redcorset, 54 jaar · Baarn
Ik zelf heb lange tijd geen seks gehad, dus ik zoek iemand die mij werkelijk alle hoeken van de kamer kan laten zien. Van tedere
GrannyMary, 52 jaar · Oudezijl
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar
KinkyHellen, 50 jaar · Geleen
Jij houd wel van lekkere voetjes
KarinKjenta, 50 jaar · Turnhout
Een lieve man, een goede luisteraar en een echte prater, iemand die zijn gevoelens weet te uiten en met mij een nieuwe start