Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht? Dan hoop ik van je te horen.
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig in de buurt van mijn wensen. Stuur even een bericht!
Jij en ik en heel veel tijd samen doorbrengen, dat zou zo goed zijn dat weet ik zeker. We doen wat we willen en kijken niet naar anderen om ons heen. Gewoon lief elkaar zijn en doe wat we willen, dat is iets dat ik echt leuk zou vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
E-You, 50 jaar · Borgsweer
Jij bent een man met gevoel voor humor. Je kan lachen en je bent wel altijd in voor een grapje. Spontaniteit is geen vreemd woord
Hanneke67, 50 jaar · Knokke
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
JooLie650218, 52 jaar · Schiedam
Jij ziet mij toch zeker wel staan, of hebt in ieder geval enigzins interesse in mij? Gewoon voor een leuke date, geen verplichtingen!
Stel4849, 54 jaar · Antwerpen
Vrouw zoekt vrouw
KinkySyl, 51 jaar · Vianen
Nieuwsgierig? Ik ook naar jou. Wacht niet langer en neem contact met me op!
ClemmmD, 50 jaar · Oppenhuizen
Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor