Die lieve man of vrouw moet wel kunnen praten met mij en ook graag van uitgaan houden en wat ik ook belangrijk vind is elkaar een beetje vrij te laten.
Een stoute vent die overal op voorbereid is. Je bent wild in bed en je kan me tevreden kan stellen met je grote lul. Je bent goed in het likken en plezieren van een vrouw. Wie wil mijn vaste sekspartner zijn en kan me laten genieten van zijn gezelschap. Je bent niet saai en altijd in voor een geile tijd.
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt. Als er een afstand is maakt mij dat niet uit. Interesse in elkaar vind ik belangrijk en als je een zacht karakter hebt spreekt mij dat zeker aan.
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig in de buurt van mijn wensen. Stuur even een bericht!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Repel1965, 52 jaar · Opdorp
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst
Welkenie, 50 jaar · Ronse
Een leuke liefdevolle man die niet alleen aan zichzelf denkt maar ook veel over heeft voor een ander. Die het leuk vind om dingen
Schendelse, 50 jaar · Schijndel
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden
Chant196403, 53 jaar · Hijken
Daarom zoek ik jou, een lieve serieuze man. Die gek is op de natuur, lekker wil fietsen wandelen en genieten samen met mij.
CaroL2009, 51 jaar · Zeegse
Ik heb één simpele regel geen jongens die er nog niet klaar voor zijn. Ik wil een man en geen broekie waar ik
Kokootje, 53 jaar · Gent
Voor mijn toekomstige vrienden en vriendinnen, heb ik geen eisen, je bent welkom zoals je bent. Eerlijkheid stel ik wel op