Laten we het vandaag leuk maken voor ons beide. Ik zal alles voor je doen als je me tevreden stelt. Wat kun je daar nu over zeggen? Stuur me hier een berichtje.
Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets kunt daar zou jij ook geen nee tegen zeggen, wie weet kunnen we wat voor elkaar gaan betekenen?
Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen afstellen, heb ik misschien wel de perfecte persoon gevonden.
Een gezellige man die net als ik lekker positief is, het fijn vind om het samen gezellig te maken en vooral er voor kan zorgen dat er een fijn gevoel groeit. Ben jij een tikkeltje romantisch en zie je er goed uit dan ben je zeker een goede man voor mij waar ik wel mee in contact zou willen komen. Hoor ik snel iets
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aandemannu, 54 jaar · Moerkapelle
Gezellige man met inhoud.
EchtwelJay, 53 jaar · Tervuren
Jij bent die leuke man die ook niet te groot is, het zou fijn zijn als we wat dat betreft een beetje in verhouding zijn qua lengte.
Claudiavanver, 51 jaar · Doetinchem
Ik hou niet zo van stoer macho gedrag, een man mag best wel gevoelig zijn vind ik. Of houden van romantiek en zachte dingen,
Curtis123, 50 jaar · Elsloo
Ik heb een (open) relatie maar zoek ook andere mannen om ervaringen uit te wisselen zeg maar. Je snapt de hint.
Germaine060263, 54 jaar · Beringen
Ik heb geen bepaalde type voor ogen, zolang ik maar met jou kan lachen en dat jij positiviteit uitstraalt. Ik hoop dat het een
Sandrynne, 54 jaar · Zeebrugge
Op zoek zijn naar sex en geen relatie, open, eerlijk, lief attent en een grote genieter.