Jij hebt graag een liefje dat niet preuts is en als je mij in men kontje mag zitten dan heb je het al helemaal naar je zin. Waar jij ook wel wild van wordt is het doen op plaatsen waar we betrapt kunnen worden. Spannend zal het zeker zijn als wij elkaar ontmoeten ;-))
Een stoute vent die overal op voorbereid is. Je bent wild in bed en je kan me tevreden kan stellen met je grote lul. Je bent goed in het likken en plezieren van een vrouw. Wie wil mijn vaste sekspartner zijn en kan me laten genieten van zijn gezelschap. Je bent niet saai en altijd in voor een geile tijd.
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig in de buurt van mijn wensen. Stuur even een bericht!
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet roker en iemand die single is.