Als je genoeg ervaring hebt om bij mij te zijn, denk ik dat dit de tijd is dat we veel stoute dingen samen kunnen doen. Ik ben er vrij zeker van dat je niet teleurgesteld zult zijn in mij. Laten we samen een leuke tijd hebben. Ik ben er gewoon voor jou.
Jij bent een lekkere sexy boy die zin heeft om met mij een spannend pad te gaan lopen. Je weet inmiddels wat een vrouw verwacht en nodig heeft en daar doe je het ook voor! Uitdagend en boeiend, dat ben jij!
Je bent een echte man, je testosteron niveau rijst de pan soms uit en je hebt altijd wel zin in seks. niet de standaard missionaris positie maar lekker diverse standjes uitproberen en ook op verschillende plekken elkaar ontdekken. Wat de rest ervan denkt boeit ons niet, wanneer wij samen zijn gaat de telefoon