Ik ben op zoek naar een seksmaatje en natuurlijk de liefde. Mijn droom is om liefde te bedrijven op het strand en dat is zo'n prettig idee. Vrijen en doen wat we leuk vinden.
Als je genoeg ervaring hebt om bij mij te zijn, denk ik dat dit de tijd is dat we veel stoute dingen samen kunnen doen. Ik ben er vrij zeker van dat je niet teleurgesteld zult zijn in mij. Laten we samen een leuke tijd hebben. Ik ben er gewoon voor jou.
Een stoute vent die overal op voorbereid is. Je bent wild in bed en je kan me tevreden kan stellen met je grote lul. Je bent goed in het likken en plezieren van een vrouw. Wie wil mijn vaste sekspartner zijn en kan me laten genieten van zijn gezelschap. Je bent niet saai en altijd in voor een geile tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nanda49, 54 jaar · Amersfoort
aardig humor netjes en in voor alleen een sex date
Martienne, 52 jaar · Arnhem
volgt
Gerdjy, 53 jaar · Enschede
Het hoeft van jou allemaal niet zo hard en stoer, je kunt je openstellen voor een vrouw die het wat rustiger aan wilt doen. Maar
Marian45, 50 jaar · Breda
spontane brabantse die geniet van het leven
Nooitteoud0, 54 jaar · Goetsenhoven
Een man met pit en uithoudingsvermogen. alleen voor discrete afspraakjes. Ik ben getrouwd met plezier en dat wil ik het liefst
Curtis123, 50 jaar · Elsloo
Ik heb een (open) relatie maar zoek ook andere mannen om ervaringen uit te wisselen zeg maar. Je snapt de hint.