Je moet iemand zijn die voor zichzelf zorgt en ervoor zorgt dat hij er goed uitziet als we samen zijn. Ik zou graag sexy kleding dragen en het zou heel goed zijn als iemand ook goed bij me is, zodat we er samen goed uit zullen zien.
Ik mis een geile man in mijn leven, lekkere seks samen tot een hoogtepunt komen. Je bent verzorgt en bent te vinden voor meerdere standjes en niet alleen een paar keer stoten en klaar!
Goed verzorgd en hygienisch ! Absoluut een must voor mij. Verder niet echt veel voorkeuren, naast de spanning moet er zeker ruimte zijn voor humor en vriendschap. Ik heb geen ervaring met one night stand, behalve dat ze korter duren dan een relatie.... Ik heb geen zin in geheimzinnigheid.. wil lekker