Ik hou van mannen die iets interessants te melden hebben, geen korte gesprekken of van die dooddoeners. Lekker spontaan, geen blad voor de mond.Gevoel voor humor vind ik ook zeer belangrijk.
Jij en ik en heel veel tijd samen doorbrengen, dat zou zo goed zijn dat weet ik zeker. We doen wat we willen en kijken niet naar anderen om ons heen. Gewoon lief elkaar zijn en doe wat we willen, dat is iets dat ik echt leuk zou vinden.
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen. Dan ben jij de juiste persoon voor een ontmoeting met mij. Het verwennen zal wederzijds zijn.
Zullen we mijn passie voor koken en seks combineren en zal ik jou eens verwennen met mijn eigen versie hiervan? Vertel me waarom ik juist jou moet uitnodigen.
Een stoute vent die overal op voorbereid is. Je bent wild in bed en je kan me tevreden kan stellen met je grote lul. Je bent goed in het likken en plezieren van een vrouw. Wie wil mijn vaste sekspartner zijn en kan me laten genieten van zijn gezelschap. Je bent niet saai en altijd in voor een geile tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Janine2014, 50 jaar · Utrecht
volgt
Naatje6603, 51 jaar · Aartrijke
Je vindt het geen probleem om het safe te doen, je zoekt geen vaste relatie maar ziet een vriendin met voordelen wel zitten.
Gracias, 52 jaar · Doorwerth
Discreet. Ik wil er alles aan doen om dit geheim te houden van mijn man!!!
Ada630729, 54 jaar · De Moeren
Eigenlijk is het voornaamste wat ik vind dat je mij gewoon in mijn waarde moet laten en behandelen moet zoals je iedereen zou
Slik8, 53 jaar · Ingelmunster
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker
Deborah X66, 51 jaar · Bolsward
De seks is het lekkerste wat er is, dat is het mooiste ook wat er is. We doen wat we maar willen en dat is geweldig. Ik wil dat met