Iemand die niet te oud is. Ik ben niet echt heel kieskeurig maar toch wel een beetje. Ik wacht gewoon op de ware. En ik hoop dat jij dat bent. Je zou me heel gelukkig maken. Ik hoop dat je wat meer over je zelf kunt vertellen zodat ik weet of jij de ware bent waar ik zo op zit te wachten.
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet roker en iemand die single is.
Als je vrolijk, ridderlijk maar avontuurlijk bent. Als je weet hoe je een liefde kunt waarderen en ervoor kunt vechten. Als je altijd geduld en begrip hebt, ben je de ideale man voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BuurVrouwen, 50 jaar · Sint Jansklooster
Een leuke man met goede positieve instelling, lekkere erotische trekjes. verzorgd, hygienisch en bij voorkeur groot geschapen.
BeetjeAandacht, 54 jaar · Eksel
Ik hoop dat ik via deze weg iemand ontmoet met wie ik dingen kan delen. Met name hete momenten! Heb je interesse dan hoor ik het
GrannyOdill, 51 jaar · Diever
Passie en romantisch dat is wel wat ik zoek. Ben jij diegene? Plezier vind ik erg belangrijk maar het is ook leuk als je snel
Sxxyynelle, 53 jaar · Aalst
Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven
Gezelligg, 51 jaar · Harlingen
Je weet hoe je een vrouw kan laten klaarkomen en houd van lekkere afwisseling, passie en vuur dat is wat je wil!
Frederiekke, 50 jaar · Antwerpen
ik val op jongere mannen, dit omdat het een fantasie van mij is. En het liefst maak ik mijn geilste fantasieen waar. je moet