Ik hoop dat ik je mag leren kennen, dat je vooral je zelf blijft en je vooral niet anders voor doet dan je bent. Ik zoek een warm en lief persoon om leuke dingen te doen en er zeker voor elkaar te zijn!
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie in bed. Verschillende standjes en ook nieuwe dingen uitproberen. Ik wil dolgraag uren gelikt worden. Hopelijk laat je dus niet te lang op je wachten.
Wat ik allemaal van jou verwacht is de hoogst nodige discretie en hygiëne. Een man die mij alle hoeken van de kamer laat zien en het dus niet vies vindt, om mij lekker lang te beffen.
Jij bent een lekkere sexy boy die zin heeft om met mij een spannend pad te gaan lopen. Je weet inmiddels wat een vrouw verwacht en nodig heeft en daar doe je het ook voor! Uitdagend en boeiend, dat ben jij!