Mijn vrienden zeggen dat 'de ware' niet bestaat... Daar sta ik dan op een berg, turend in de verte en terwijl ik met mijn vuist in de lucht zwaai schreeuw ik uit volle borst: Ik houd vol! Ik zal hem treffen!
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet roker en iemand die single is.
Je weet hoe je met een dame als ik moet omgaan, je houdt niet van oppervlakkige gesprekken maar houdt er meer van om met een lekker wijntje in de hand een wat dieper gesprek te voeren waarin we ook heerlijk kunnen lachen samen natuurlijk. Lekker op pad gaan met alleen een picknickmandje gevuld met heerlijk
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Stillhot, 52 jaar · Aardenburg
Lief, romantisch, maar ook ervaren?
Susanjanehelm10, 52 jaar · Oosterblokker
i am looking for love and marriage
Lailla, 52 jaar · Haarlem
later
Sisi66, 51 jaar · Almelo
ik zoek en lief man van leker dings doe samen
Hebhetnodig44, 50 jaar · Doetinchem
Een leuke man voor vrijblijvende en ongeremde hete nachten. Wil je weten wat mijn voorkeuren zijn? Vraag het maar aan me en