Liever niet te oud maar ja wat is oud he. Daar zijn de meningen over verdeeld denk ik. Maarre ik heb echt wel iemand nodig met een groot uithoudingsvermogen en het liefst meerdere keren achter elkaar mij kan neuken en klaarkomen. Ik kan ook squirten. Wil je leren hoe je een meisje spuitend kan laten klaarkomen dan kan ik dat doen. Geil toch!
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt. Als er een afstand is maakt mij dat niet uit. Interesse in elkaar vind ik belangrijk en als je een zacht karakter hebt spreekt mij dat zeker aan.
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig in de buurt van mijn wensen. Stuur even een bericht!