Het klinkt misschien een beetje vreemd maar ik heb een zwak voor Nerd-achtige mannen. Een beetje slungelig en onhandig trekt mij aan. Ik weet niet of ik het vertederend vind of dat het iets anders is.
Wat ik allemaal van jou verwacht is de hoogst nodige discretie en hygiëne. Een man die mij alle hoeken van de kamer laat zien en het dus niet vies vindt, om mij lekker lang te beffen.
Je weet hoe je met een dame als ik moet omgaan, je houdt niet van oppervlakkige gesprekken maar houdt er meer van om met een lekker wijntje in de hand een wat dieper gesprek te voeren waarin we ook heerlijk kunnen lachen samen natuurlijk. Lekker op pad gaan met alleen een picknickmandje gevuld met heerlijk
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl respecteert in ieder geval, en niet klaagt als ik weer overwerk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Genegenheid65, 51 jaar · Brugge
Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte
Patypink, 50 jaar · Antwerpen
Iemand die het spannend voor mij kan maken, discreet zijn? Tja, niet perse. We maken er niet bepaald een geheim van dat we weinig
Ida67, 50 jaar · Hippolytushoef
Je zult niet over me klagen, je moet heel eerlijk zijn en me neuken wanneer ik maar wil!
Love63Lisanne, 54 jaar · Emmen
Mijn poesje is al nat en is er ook klaar voor. Dat is zo'n goed gevoel en jij en ik weten hoe ermee om te gaan. Ik weet het nu zeker.
Gescheiden1964, 53 jaar · Castelré
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld
Sonja26665, 52 jaar · Enschede
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil