Liever niet te oud maar ja wat is oud he. Daar zijn de meningen over verdeeld denk ik. Maarre ik heb echt wel iemand nodig met een groot uithoudingsvermogen en het liefst meerdere keren achter elkaar mij kan neuken en klaarkomen. Ik kan ook squirten. Wil je leren hoe je een meisje spuitend kan laten klaarkomen dan kan ik dat doen. Geil toch!
Je zult niet verlegen bij me zijn. Dat vind ik niet prettig. vertel me wat je van me vindt en we zullen gewoon proberen daar iets mee te doen. Als jij gewoon ruimdenkend bent dan zullen we geen probleem hebben!
Jij en ik en heel veel tijd samen doorbrengen, dat zou zo goed zijn dat weet ik zeker. We doen wat we willen en kijken niet naar anderen om ons heen. Gewoon lief elkaar zijn en doe wat we willen, dat is iets dat ik echt leuk zou vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gerriie, 51 jaar · Geleen
Hoewel ik al lange tijd verlang naar een romantische gezelschap, wil ik het wel eventjes rustig aan beginnen. Ik heb deze
Lovley, 54 jaar · Abbenbroek
je bent een lieve man die misschien met mij terug wilt naar brasil
Mierelva, 53 jaar · Amsterdam
Ik zoek een serieuze man
Psvgirl, 54 jaar · Schagen
Een te gek leuke man, ik zou zeggen verras me en laat mij maar zien wie jij werkelijk bent.
Hollis64, 53 jaar · Middelburg
Een man die me gelukkig wil maken, kan alle soorten likken over mijn hele lichaam doen! Ik wil gevuld worden met een harde kloppende
Elllen007, 54 jaar · Aduard
Ik ben geïnteresseerd in een man die eerlijk en loyaal is. Ik hou ook van een heel eenvoudige man. En heb jij dezelfde