Gezond, fysiek sterk en mentaal ook, er mag een stekkertje los zitten voor de leuke humor, want dat vind ik wel heel belangrijk. Serieus zijn doe ik op mijn werk, gek lekker thuis met jou of mijn vriendinnen. Uit eten?? Gezellig, liefst naar de Griek of nog beter, Sushi bij de japanner. Ik heb een wijntje gehaald, kunnen we samen lekker kletsen en later op de bank een film kijken.
Je zult niet verlegen bij me zijn. Dat vind ik niet prettig. vertel me wat je van me vindt en we zullen gewoon proberen daar iets mee te doen. Als jij gewoon ruimdenkend bent dan zullen we geen probleem hebben!
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet roker en iemand die single is.