Liever niet te oud maar ja wat is oud he. Daar zijn de meningen over verdeeld denk ik. Maarre ik heb echt wel iemand nodig met een groot uithoudingsvermogen en het liefst meerdere keren achter elkaar mij kan neuken en klaarkomen. Ik kan ook squirten. Wil je leren hoe je een meisje spuitend kan laten klaarkomen dan kan ik dat doen. Geil toch!
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl respecteert in ieder geval, en niet klaagt als ik weer overwerk.
Je bent een echte man, je testosteron niveau rijst de pan soms uit en je hebt altijd wel zin in seks. niet de standaard missionaris positie maar lekker diverse standjes uitproberen en ook op verschillende plekken elkaar ontdekken. Wat de rest ervan denkt boeit ons niet, wanneer wij samen zijn gaat de telefoon