Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen. Dan ben jij de juiste persoon voor een ontmoeting met mij. Het verwennen zal wederzijds zijn.
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt. Als er een afstand is maakt mij dat niet uit. Interesse in elkaar vind ik belangrijk en als je een zacht karakter hebt spreekt mij dat zeker aan.
Je weet hoe je met een dame als ik moet omgaan, je houdt niet van oppervlakkige gesprekken maar houdt er meer van om met een lekker wijntje in de hand een wat dieper gesprek te voeren waarin we ook heerlijk kunnen lachen samen natuurlijk. Lekker op pad gaan met alleen een picknickmandje gevuld met heerlijk
Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen afstellen, heb ik misschien wel de perfecte persoon gevonden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chant196403, 53 jaar · Hijken
Daarom zoek ik jou, een lieve serieuze man. Die gek is op de natuur, lekker wil fietsen wandelen en genieten samen met mij.
GezelligeHIAse, 50 jaar · Katwijk
Wat ik van jou verwacht is dat je graag geniet van het leven en van kleine dingen. Verder ben je gewoon jezelf en blijf je jezelf.
AnneSuze, 50 jaar · Aarschot
Jij staat er ook ontspannen in. Voor jou geen relatie (of die heb je al dat maakt me ook niet uit) maar een leuke date af en toe
Single40, 51 jaar · Oosterhout
ben ge intereseert in mannen
Debonteweefster, 52 jaar · Hardenberg
Het zou fijn zijn als je al een paar van deze dingen leuk vind, dagjes weg, fietsen, wandelen, wijntje drinken, tv kijken,
Teddybeer196708, 50 jaar · Appels
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen