Ben ik interessant genoeg voor jou? Genoeg om mij een berichtje te sturen? Ik denk dat als je het doet je nooit meer wat anders wilt! Hihi kom er zelf maar achter.
Ik hou ervan om te gaan wandelen of uit eten te gaan. Beide ideetjes vind ik geweldig en maken me blij. We moeten elkaar gelukkig maken en dat zou perfect uitpakken. Zou je dat zelf ook wel willen?
Ik heb alleen iemand nodig die van me kan houden en voor me kan zorgen. Een eerlijke kerel die lief en begripvol is. Iemand die volwassen is en weet hoe om te gaan met verantwoordelijkheden in een relatie. Het zou leuker zijn als je romantisch bent.
Mittens, 56 jaar · Almere
♥ Flevoland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen
Zolang je net als mij vaak enorm geil bent en goed weet om te gaan met een vrouw. Reageer dan aub
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hhesssy, 58 jaar · Melick
Ik zoek iemand met een plan, een doel in het leven. Iemand die iets wil bereiken. Een toegewijde man die mij blij maakt. Je bent
Brugsetripel, 56 jaar · Damme
Ben je een leuke man en hou je van een goed gesprek, lekker eten en durf je jezelf te zijn dan denk ik dat we het wel heel leuk gaan
Louis60, 57 jaar · Harlingen
x
RouteMarisa, 56 jaar · Vreeland
Ik vind het niet erg als je wat jonger of ouder bent en het is geen probleem als jij kinderen of kleinkinderen hebt. Wel zou ik
Korenbloem, 57 jaar · Hartwerd
Weet jij dit bezige bijtje te verleiden met je charmes?
Urszula, 57 jaar · Utrecht
een gezellige ruimdenkende man, die met beide voeten op de grond staat, en toch heel aangenaam in de omgang kan zijn