Je kijkt positief naar het leven en bent zeer zorgzaam. Hopelijk heb je geen gemene trekjes zoals mijn ex-vriend enzo, want daar hou ik totaal niet van.
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus in. Doen waar we zin in hebben is dan wel het voornaamste van alles.
Affectie en genegenheid zijn trefwoorden in je omgang met een partner, lief en leed samen delen dat is wat ik zoek. Is dit wat je mij kunt bieden en wat je van mijn kant ook graag wilt ontvangen dan hoop ik spoedig een berichtje van je te krijgen.
Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus je jij hoeft dat niet te zijn, je bent gewoon goed. We zullen gewoon genieten en met elkaar iets aangaan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Xxtinaxx, 57 jaar · Heerlen
volgt
- Carter- , 56 jaar · Vrouwenpolder
Wie is gemiddeld en atletisch ? Een man die aardige en mooie blauwe of bruine ogen, bruin of blond haar en blank is. Geweldig,
Tonixxx, 56 jaar · Leek
Sommige mensen die ook vrij zijn en hun vrijheid willen vieren zoals die van mij. Sommige personen die graag wat plezier hebben
Bridget60, 57 jaar · Gouda
Ik weet niet wat je plannen zijn, maar ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Het zal me zo gelukkig maken en dat is ook zo'n
Laura2016, 56 jaar · Nijmegen
Volgt
LorindaC, 56 jaar · Bemmel
Ik ben op zoek naar iemand met de oude opvattingen en iemand die goede manieren heeft een gezondheidsbewuste, vriendelijke