Ik ben op zoek naar een man die me kan bijhouden en me scherp kan houden. een man die me altijd zal vertellen "je kunt het doen!" of een man die me motiveert en me in mezelf laat geloven. vooral als ik zo moe ben van alles, maar hij is er nog steeds om me op te vrolijken.
Je bent jong en je wilt echt bewust een oudere vrouw. Ervaring heb je genoeg of je wil van mij dingen leren andersom kan ook want ik heb nog lang niet alles gedaan in mijn leven. Je houd van ondeugend en stout en vind het geen probleem dat ik je bij mij thuis wil ontvangen.
Sta je open om een ??derde partij te zijn, om mijn meester te zijn en te zeggen wat ik moet doen? Je moet ook Je bent zachtaardig, aardig en zorgzaam zijn. Maar tevens dus een echte meester Het zal geen probleem zijn als je getrouwd bent of alleenstaand bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MarielleSingle, 56 jaar · Wessem
Weiss ich noch nicht
Mrgret, 56 jaar · Nieuw Namen
Iedereen kan een Valentijnsdag cadeau bedenken, en hoewel dat ontzettend schattig kan zijn, kan het nog schattiger zijn
JustABreak, 55 jaar · Herentals
Je zou een freewheeling soort man moeten zijn die bereid is om soms met me om te gaan! Je zult niet verlegen voor me zijn, want
Ellellelly, 57 jaar · Diever
Ik zou wel iemand kunnen gebruiken die met mij wel eens op ontdekking zou willen gaan, een avontuurtje aan zou willen gaan.
Watervrouwtje, 58 jaar · Harelbeke
Je hebt ook behoefte aan iemand met wie je heel leuke tijden kan gaan beleven.