Wat je doet voor werk. , is niet zo belangrijk voor mij, als de zuiverheid van je ziel en intenties tegenover mij. Ik zeg niet dat de financiële kant voor mij niet belangrijk is. Ik wil in een comfortabele omgeving leven en van het leven genieten. Maar ik ben niet een van die vrouwen die alles klaar willen hebben voor gebruik. Ik zal een betrouwbare ondersteuning zijn voor mijn man en samen zullen we welvaart opbouwen om van dit leven te genieten !!!
Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus je jij hoeft dat niet te zijn, je bent gewoon goed. We zullen gewoon genieten en met elkaar iets aangaan?
Je ziet het wel zitten, om samen uit te vissen hoe leuk wij elkaar vinden. Je bent graag thuis, maar vind het ook leuk om een keer samen wat te ondernemen en je bent niet bang voor water.
Jij bent een man die van alle markten thuis is en graag wat gezelschap wilt van een dame met smaak. Jij houdt van uitgebreide diners en van theater. Dan kunnen wij zeker wel een klik hebben met elkaar.