Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus je jij hoeft dat niet te zijn, je bent gewoon goed. We zullen gewoon genieten en met elkaar iets aangaan?
Etimologica, 59 jaar · Marknesse
♥ Flevoland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent een echte liefhebber tussen de lakens of misschien op een spannende plek. Hygiëne belangrijk vind. En dol is op een maatje meer, heb je lekker wat houvast.
Ik ben een actieve, eerlijke en romantische persoon. Ik ben grappig en vrolijk. Ik lach graag en lach. Ik ben een emotionele persoon, maar ik denk dat mijn humeur zoet is. Ik leer en werk hard voor het bereiken van al mijn doelen. Ik ben een hopeloze romantisch die leuk vindt om plezier te hebben. Ik denk niet
Ik hou ervan om te gaan wandelen of uit eten te gaan. Beide ideetjes vind ik geweldig en maken me blij. We moeten elkaar gelukkig maken en dat zou perfect uitpakken. Zou je dat zelf ook wel willen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AngelicaB, 55 jaar · Lierde
Ik wil magie in jouw hart naar boven brengen. Dus het is beter dat je ook gelooft in magie. Ik wil alles kusjes en knuffels die
Xxtinaxx, 57 jaar · Heerlen
volgt
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
Daisy8, 59 jaar · Breda
Volgt
Tayler, 55 jaar · Amsterdam
ik hoop dat je romanties bent wat dat ben ik ook en dat je schoon bent en dat je eerlijk bent atend
Borgloon, 58 jaar · Borgloon
Ja wat zoek ik, een man met passie en die zin heeft aan gezelligheid.