Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus in. Doen waar we zin in hebben is dan wel het voornaamste van alles.
Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus je jij hoeft dat niet te zijn, je bent gewoon goed. We zullen gewoon genieten en met elkaar iets aangaan?
Je bent jong en je wilt echt bewust een oudere vrouw. Ervaring heb je genoeg of je wil van mij dingen leren andersom kan ook want ik heb nog lang niet alles gedaan in mijn leven. Je houd van ondeugend en stout en vind het geen probleem dat ik je bij mij thuis wil ontvangen.
Sta je open om een ??derde partij te zijn, om mijn meester te zijn en te zeggen wat ik moet doen? Je moet ook Je bent zachtaardig, aardig en zorgzaam zijn. Maar tevens dus een echte meester Het zal geen probleem zijn als je getrouwd bent of alleenstaand bent.