Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus in. Doen waar we zin in hebben is dan wel het voornaamste van alles.
Een paar weken geleden, ben ik op koningsdag op een vrijmarkt op zoek gegaan naar een man met de volgende eigenschappen op zijn kleedje : • Gezelligheid • Spontaniteit • Sfeer • Genieten van de mooie dingen En vooral veel humor...!
Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom. Wij zullen jullie wel inwijden in deze hobby. Mannen allen mogen ook reageren. Ik heb ook zo mijn behoeftes. En de voorwaarden zijn simpel. Jij/jullie zijn schoon en hygiënisch.
Je bent jong en je wilt echt bewust een oudere vrouw. Ervaring heb je genoeg of je wil van mij dingen leren andersom kan ook want ik heb nog lang niet alles gedaan in mijn leven. Je houd van ondeugend en stout en vind het geen probleem dat ik je bij mij thuis wil ontvangen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.
Poesiemauw, 55 jaar · Sneek
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk.
Marion16, 55 jaar · Amsterdam
ben jij die man, die met mij alles wil doen ? reageer dan ... en dan zien we het wel
Baguetteke, 57 jaar · Deurne
Misschien vind jij het ook wel doodeng. Hier staan en mensen die naar je kijken en je beoordelen en het niet in je gezicht zeggen
ElAhNor, 56 jaar · Borssele
Je bent een eerlijke en oprechte man, je bent lief en heeft een zorgzaam karakter. Je bent ook op zoek naar een relatie voor
Buscherhof, 57 jaar · Goes
je bent een nette heer, je houd niet van roken en drinkt niet al te veel..Dan ben je hier goed,