Je bent een echte liefhebber tussen de lakens of misschien op een spannende plek. Hygiëne belangrijk vind. En dol is op een maatje meer, heb je lekker wat houvast.
Ik haat een nep type persoon. Ik doe altijd alsof ik persoon ben. Ik vind het niet leuk, maar bovenal waardeer ik eerlijkheid en vriendelijkheid in een partner, dus als je een echte persoon bent met levenslust, stuur me dan een bericht!
Nu ben ik eigenlijk altijd wel vrolijk hoor, maar met leuk mannelijk gezelschap zal het nog veel leuker zijn. Samen lachen is 10 keer leuker dan in mijn eentje lachen. Dus, wie doet er met me mee?
Sta je open om een ??derde partij te zijn, om mijn meester te zijn en te zeggen wat ik moet doen? Je moet ook Je bent zachtaardig, aardig en zorgzaam zijn. Maar tevens dus een echte meester Het zal geen probleem zijn als je getrouwd bent of alleenstaand bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ambivalent, 56 jaar · Middelburg
Ik geloof in een relatie waarin beide partners hun persoonlijke vrijheid behouden, een relatie gebaseerd op vertrouwen
Portretfoto, 56 jaar · Benneveld
Een warme, open en spontane man die mij zou willen leren kennen, die een vrouw de tijd gunt haar op haar gemak te stellen en daarna
Hittepeti196008, 57 jaar · Aarschot
Een leuke man die graag wil genieten met een vrouw
Wendys, 59 jaar · Meppel
Wel graag een man van rond mijn leeftijd, dat is belangrijk. Voor de rest zijn er geen uiterlijke kenmerken die ik belangrijk
Robin59, 58 jaar · Boxmeer
Ik hoop dat je mijn verlangens kan begrijpen. Ik wil een discreet samen zijn, een geweldige tijd hebben samen , en niemand
MisssM, 57 jaar · Oostkapelle
Jij die samen met mij oud wilt worden. En samen een leuke tijd wilt maken, leuke dingen doen, genieten van het leven. Want ik