Ik hou ervan om te gaan wandelen of uit eten te gaan. Beide ideetjes vind ik geweldig en maken me blij. We moeten elkaar gelukkig maken en dat zou perfect uitpakken. Zou je dat zelf ook wel willen?
Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus je jij hoeft dat niet te zijn, je bent gewoon goed. We zullen gewoon genieten en met elkaar iets aangaan?
Nu ben ik eigenlijk altijd wel vrolijk hoor, maar met leuk mannelijk gezelschap zal het nog veel leuker zijn. Samen lachen is 10 keer leuker dan in mijn eentje lachen. Dus, wie doet er met me mee?
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus in. Doen waar we zin in hebben is dan wel het voornaamste van alles.