Je bent jong en je wilt echt bewust een oudere vrouw. Ervaring heb je genoeg of je wil van mij dingen leren andersom kan ook want ik heb nog lang niet alles gedaan in mijn leven. Je houd van ondeugend en stout en vind het geen probleem dat ik je bij mij thuis wil ontvangen.
Jij bent een man die van alle markten thuis is en graag wat gezelschap wilt van een dame met smaak. Jij houdt van uitgebreide diners en van theater. Dan kunnen wij zeker wel een klik hebben met elkaar.
Sta je open om een ??derde partij te zijn, om mijn meester te zijn en te zeggen wat ik moet doen? Je moet ook Je bent zachtaardig, aardig en zorgzaam zijn. Maar tevens dus een echte meester Het zal geen probleem zijn als je getrouwd bent of alleenstaand bent.
Ik heb alleen iemand nodig die van me kan houden en voor me kan zorgen. Een eerlijke kerel die lief en begripvol is. Iemand die volwassen is en weet hoe om te gaan met verantwoordelijkheden in een relatie. Het zou leuker zijn als je romantisch bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wieskus, 57 jaar · Koudekerk aan den Rijn
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de
Andyy, 57 jaar · Veenoord
Jij hebt er geen problemen mee dat ik een gezin heb en dat ik eigenlijk gewoon op zoek ben naar een avontuurtje, dat eventueel
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.
Viv2u, 57 jaar · Kolham
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal.
Beppie60, 57 jaar · Damwoude
Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal,
Vandehoogstetop, 56 jaar · Tielt
Ik opzoek naar een leuke, gezellige, vrolijke man. Toch zou graag iemand ontmoeten waar ik de rest van mijn leven nog gelukkig