Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom. Wij zullen jullie wel inwijden in deze hobby. Mannen allen mogen ook reageren. Ik heb ook zo mijn behoeftes. En de voorwaarden zijn simpel. Jij/jullie zijn schoon en hygiënisch. En hebben respect voor andere die meedoen in ons spel.
Je bent heel actief en doet iets geks als je al bij me bent, wees alsjeblieft heel creatief en verras me zo veel mogelijk, laat me niet wachten, anders hou ik het niet meer!
Ik heb een man nodig die op deze volwassen vrouw kan letten. Ik ben op zoek naar een volwassen man, die graag mijn partner in bed zou willen zijn. Wie staat open voor een relatie. Een ruimdenkende en lieve man die me gelukkig en tevreden kan maken als ik bij hem ben!
Ik hou ervan om te gaan wandelen of uit eten te gaan. Beide ideetjes vind ik geweldig en maken me blij. We moeten elkaar gelukkig maken en dat zou perfect uitpakken. Zou je dat zelf ook wel willen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Brigitt1607, 56 jaar · Elewijt
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning
MarielleSingle, 56 jaar · Wessem
Weiss ich noch nicht
Bloemmetj610523, 56 jaar · Bemmel
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder
Wereldmeid, 57 jaar · Aarschot
Een leuke lieve man die graag samen wil gaan genieten
Lekkerinmnvel, 58 jaar · Dordrecht
Hoe sta jij in het leven? vrij en open? ben jij opzoek naar een date of een vaste relatie? Ik zou alles van je willen weten als
Smile4u, 55 jaar · Antwerpen
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die