Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom. Wij zullen jullie wel inwijden in deze hobby. Mannen allen mogen ook reageren. Ik heb ook zo mijn behoeftes. En de voorwaarden zijn simpel. Jij/jullie zijn schoon en hygiënisch. En hebben respect voor andere die meedoen in ons spel.
Ik heb alleen iemand nodig die van me kan houden en voor me kan zorgen. Een eerlijke kerel die lief en begripvol is. Iemand die volwassen is en weet hoe om te gaan met verantwoordelijkheden in een relatie. Het zou leuker zijn als je romantisch bent.
Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben en een groot gevoel voor humor hebben. Ik wil bij mensen zijn die vreugdevolle gebeurtenissen met mij willen delen.
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus in. Doen waar we zin in hebben is dan wel het voornaamste van alles.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lise450, 55 jaar · Lotenhulle
Ik wil dat jij seks met mij wilt hebben. Dat zou geweldig zijn! Als je nog maar wel actief bent met seks en mij weet te plezieren.
MarielleSingle, 56 jaar · Wessem
Weiss ich noch nicht
Lonie, 55 jaar · Utrecht
betrouwbaar
BoontjeFoontje, 58 jaar · Ename
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet
Aifke, 58 jaar · Grashoek
Een rustig persoon die weet waar hij over praat. Die eerlijk en oprecht is, warm en meelevend. Leeftijd vind ik niet zo belangrijk,
Annabel212, 56 jaar · Strijbeek
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar