Als je een borstenman bent, denk ik dat je van me zult gaan genieten. Je kunt alle dingen doen die je wilt met mijn borsten. Laten we nu van elkaar genieten. Ben je bereid om al deze goede dingen voor me te doen?
Ben ik interessant genoeg voor jou? Genoeg om mij een berichtje te sturen? Ik denk dat als je het doet je nooit meer wat anders wilt! Hihi kom er zelf maar achter.
Ik haat een nep type persoon. Ik doe altijd alsof ik persoon ben. Ik vind het niet leuk, maar bovenal waardeer ik eerlijkheid en vriendelijkheid in een partner, dus als je een echte persoon bent met levenslust, stuur me dan een bericht!
Een paar weken geleden, ben ik op koningsdag op een vrijmarkt op zoek gegaan naar een man met de volgende eigenschappen op zijn kleedje : • Gezelligheid • Spontaniteit • Sfeer • Genieten van de mooie dingen En vooral veel humor...!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kacheltje, 55 jaar · Utrecht
Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen
MissOlivia, 57 jaar · Dedemsvaart
Jij bent een man met het hart op de juiste plaats en heeft geen moeite met het uiten van gevoelens. Verder doet uiterlijk of
Horohopat1, 57 jaar · Venray
Searching for a handsome kind caring and loving man
Rosemyn, 58 jaar · Sint-Niklaas
Ben jij de juiste partner die ik zoek? Heb je interesse of spreekt mijn pagina jou aan, dan wacht ik met smart op jouw bericht
Shar0ntjeee, 55 jaar · Wolvertem
Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap
AlexHere, 55 jaar · Kerkom
Ik zou graag een man willen vinden. Niet alleen omdat ik niet alles alleen hoef te doen, maar ook voor de lol. En ik zou het leuk