Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom. Wij zullen jullie wel inwijden in deze hobby. Mannen allen mogen ook reageren. Ik heb ook zo mijn behoeftes. En de voorwaarden zijn simpel. Jij/jullie zijn schoon en hygiënisch. En hebben respect voor andere die meedoen in ons spel.
Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben en een groot gevoel voor humor hebben. Ik wil bij mensen zijn die vreugdevolle gebeurtenissen met mij willen delen.
Een paar weken geleden, ben ik op koningsdag op een vrijmarkt op zoek gegaan naar een man met de volgende eigenschappen op zijn kleedje : • Gezelligheid • Spontaniteit • Sfeer • Genieten van de mooie dingen En vooral veel humor...!