Een paar weken geleden, ben ik op koningsdag op een vrijmarkt op zoek gegaan naar een man met de volgende eigenschappen op zijn kleedje : • Gezelligheid • Spontaniteit • Sfeer • Genieten van de mooie dingen En vooral veel humor...!
Je bent jong en je wilt echt bewust een oudere vrouw. Ervaring heb je genoeg of je wil van mij dingen leren andersom kan ook want ik heb nog lang niet alles gedaan in mijn leven. Je houd van ondeugend en stout en vind het geen probleem dat ik je bij mij thuis wil ontvangen.
Jij bent een man die van alle markten thuis is en graag wat gezelschap wilt van een dame met smaak. Jij houdt van uitgebreide diners en van theater. Dan kunnen wij zeker wel een klik hebben met elkaar.
Een man met het hart op de juiste plaats, die weet wat het betekent om een relatie te hebben. Die weet dat je er aan moet werken en is ook bereid om dat te doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HallohierisIk, 56 jaar · Lucaswolde
Je bent een leuke vlotte vent je weet hoe je dan in het leven staat en wilt daar zeker ook nog van alles van maken.
HappyJoyJoy, 56 jaar · Ovezande
Een volwassen man, jonger of ouder dan ik, die graag mijn vriend zou zijn. Wie kan een heleboel dingen doen en nog steeds actief
RouteMarisa, 56 jaar · Vreeland
Ik vind het niet erg als je wat jonger of ouder bent en het is geen probleem als jij kinderen of kleinkinderen hebt. Wel zou ik
NewLauren, 57 jaar · s-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.
Gerdadev, 57 jaar · Groede
Je stelt niet te veel vragen, maar bent makkelijk in de omgang.
SophiaArts, 55 jaar · Moortsele
Je bent respectvolle man, lief en grappig, ik wil iemand ontmoeten die mijn kijk op het leven zal veraderen, iemand met wie