Een paar weken geleden, ben ik op koningsdag op een vrijmarkt op zoek gegaan naar een man met de volgende eigenschappen op zijn kleedje : • Gezelligheid • Spontaniteit • Sfeer • Genieten van de mooie dingen En vooral veel humor...!
Ik ben een actieve, eerlijke en romantische persoon. Ik ben grappig en vrolijk. Ik lach graag en lach. Ik ben een emotionele persoon, maar ik denk dat mijn humeur zoet is. Ik leer en werk hard voor het bereiken van al mijn doelen. Ik ben een hopeloze romantisch die leuk vindt om plezier te hebben. Ik denk niet
Ik haat een nep type persoon. Ik doe altijd alsof ik persoon ben. Ik vind het niet leuk, maar bovenal waardeer ik eerlijkheid en vriendelijkheid in een partner, dus als je een echte persoon bent met levenslust, stuur me dan een bericht!
Ik zoek een leuke heer, waarmee ik leuke dingen zou kunnen ondernemen. Ik ben op zoek naar liefde en warmte en zou dan op prijs stellen dat jij daar ook naar op zoek ben. Ik zoek geen seksdate maar de ware liefde.
Ik hou van een romantische, knappe en zelfverzekerde man. Ik wil me weer als een tienermeisje voelen, verliefd worden op een leuke kerel. Misschien wil ik deze keer een jonge hottie als mijn seksuele partner. Ik wil een beetje dominant zijn en spelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Louise62, 56 jaar · Nerem
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig
Dametje195912, 57 jaar · Kornhorn
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die
BestJanie, 56 jaar · Wissenkerke
bereid om seks met me te hebben, zelfs als ik getrouwd ben, zul je niet om iets voor mij vragen, maar alleen seks.
ExtraSpanning, 57 jaar · Watervliet
Leer mij de spannende dingen in het leven, hoe heter hoe beter!!!
Ballekratser, 58 jaar · Aldtsjerk
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en
Chantie2014, 57 jaar · Herkenbosch
zoek een lieve man ,die graag samen leuke dingen wilt gaan doen ,een maatje voor de rest van mn leven .zoek een vaste relatie