Jij bent een man die van alle markten thuis is en graag wat gezelschap wilt van een dame met smaak. Jij houdt van uitgebreide diners en van theater. Dan kunnen wij zeker wel een klik hebben met elkaar.
Je bent heel actief en doet iets geks als je al bij me bent, wees alsjeblieft heel creatief en verras me zo veel mogelijk, laat me niet wachten, anders hou ik het niet meer!
Ik kan wel een hoop eisen gaan stellen maar dan weet ik zeker dat ik geen reactie terug krijg. Zolang je maar lief, eerlijk en trouw bent kun je bij mij een hoop kanten op. En uiteindelijk gaat het toch om de eerste indruk
Een ondeugende man die mij heerlijk kan bespelen met wat speeltjes. Ik vind het ook lekker als een man met zichzelf speelt zodat ik daar van kan genieten. Heb jij een rijke fantasie op sex gebied en wil je dat met mij delen, bericht mij dan snel! O ja, verzorgd moet je er wel uit zien.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Giannah, 57 jaar · Bossuit
jij moet serieus zijn en van sex houden!
MelenudaBi, 55 jaar · Tubbergen
volgt
Biancah, 59 jaar · Lemiers
Jij bent ook vies voor niets en wilt graag nieuwe dingen leren of uitproberen.
Echtesenorita, 57 jaar · Linter
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar
Dewihoffs, 55 jaar · Waalre
open staan voor van alles en nog wat in het leven, rustig aan iets willen opbouwen
Echtvlaaike, 58 jaar · Echt
En voor jou geldt hetzelfde, ik hoor graag van je wat je graag doet, je goede en minder goede kanten, maar je hoeft je zeker niet