Ik hou van een romantische, knappe en zelfverzekerde man. Ik wil me weer als een tienermeisje voelen, verliefd worden op een leuke kerel. Misschien wil ik deze keer een jonge hottie als mijn seksuele partner. Ik wil een beetje dominant zijn en spelen.
Een ondeugende man die mij heerlijk kan bespelen met wat speeltjes. Ik vind het ook lekker als een man met zichzelf speelt zodat ik daar van kan genieten. Heb jij een rijke fantasie op sex gebied en wil je dat met mij delen, bericht mij dan snel! O ja, verzorgd moet je er wel uit zien.
Aardbeieneter, 56 jaar · Zeewolde
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Hier kan ik heel kort over zijn. Ik zoek een lieve en betrouwbare man, hart van goud. Die geen moeite heeft met een maatje meer en een vrouw waardeert zoals ze is.