Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben en een groot gevoel voor humor hebben. Ik wil bij mensen zijn die vreugdevolle gebeurtenissen met mij willen delen.
Jij bent een man die van alle markten thuis is en graag wat gezelschap wilt van een dame met smaak. Jij houdt van uitgebreide diners en van theater. Dan kunnen wij zeker wel een klik hebben met elkaar.
Etimologica, 59 jaar · Marknesse
♥ Flevoland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent een echte liefhebber tussen de lakens of misschien op een spannende plek. Hygiëne belangrijk vind. En dol is op een maatje meer, heb je lekker wat houvast.
Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus je jij hoeft dat niet te zijn, je bent gewoon goed. We zullen gewoon genieten en met elkaar iets aangaan?