Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben en een groot gevoel voor humor hebben. Ik wil bij mensen zijn die vreugdevolle gebeurtenissen met mij willen delen.
Ik hou van een romantische, knappe en zelfverzekerde man. Ik wil me weer als een tienermeisje voelen, verliefd worden op een leuke kerel. Misschien wil ik deze keer een jonge hottie als mijn seksuele partner. Ik wil een beetje dominant zijn en spelen.
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus in. Doen waar we zin in hebben is dan wel het voornaamste van alles.
Ik zoek een leuke heer, waarmee ik leuke dingen zou kunnen ondernemen. Ik ben op zoek naar liefde en warmte en zou dan op prijs stellen dat jij daar ook naar op zoek ben. Ik zoek geen seksdate maar de ware liefde.
Net als in het leven, ben ik op zoek om interessante mensen te ontmoeten en te zien wat er gebeurt. Wees gewoon een actieve, buitenmens, wees eerlijk, wees uniek, wees grappig, wees een klootzak en heb iets te zeggen. Hou niet van een stille man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HallohierisIk, 56 jaar · Lucaswolde
Je bent een leuke vlotte vent je weet hoe je dan in het leven staat en wilt daar zeker ook nog van alles van maken.
EroticErica, 55 jaar · Geldrop
Dus nu is tijd om wraak te nemen. Hopelijk vind je het niet erg, maar ik wil mijn man wel confronteren met de affaire die ik heb
Zekerheid, 59 jaar · Gaasbeek
Een lieve man die ook dingen wil ondernemen. Gezellig er even tussen uit om van de mooie dingen van het leven te genieten. Kinderen/kleinkinderen
Victoriassecret, 57 jaar · Assent
Een lieve man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Als je ergens voor gaat moet je daar ook wel achter staan. Kinderen
Ambivalent, 56 jaar · Middelburg
Ik geloof in een relatie waarin beide partners hun persoonlijke vrijheid behouden, een relatie gebaseerd op vertrouwen
Nw Ellee, 56 jaar · Soest
Ik heb een man nodig die overal naast me staat. Iemand die me niet zal opgeven. Hij moet sterk zijn, willen liefhebben en plezier