Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom. Wij zullen jullie wel inwijden in deze hobby. Mannen allen mogen ook reageren. Ik heb ook zo mijn behoeftes. En de voorwaarden zijn simpel. Jij/jullie zijn schoon en hygiënisch.
Echte goede seks is altijd fijn en altijd goed. Ik wil het graag terug vinden en er voor gaan met je. Maak me er gek mee en laat me voelen wat echt lekker is, dan pas ben ik blij!
Een paar weken geleden, ben ik op koningsdag op een vrijmarkt op zoek gegaan naar een man met de volgende eigenschappen op zijn kleedje : • Gezelligheid • Spontaniteit • Sfeer • Genieten van de mooie dingen En vooral veel humor...!