Dus ben je gezond lief aardig gezellig en zeker heel erg leuk in de omgang. Dan hoop ik snel iets te horen om zo ook binnen korte tijd eens iets gezelligs en lekkerst te kunnen gaan doen.
Ik zoek een maatje om leuke dingen mee te kunnen gaan doen ter afleiding.
Esthees, 56 jaar · Emmeloord
♥ Flevoland ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik heb een man nodig die op deze volwassen vrouw kan letten. Ik ben op zoek naar een volwassen man, die graag mijn partner in bed zou willen zijn. Wie staat open voor een relatie. Een ruimdenkende en lieve man die me gelukkig en tevreden kan maken als ik bij hem ben!
Het is gewoon dat ik nog steeds op het juiste moment wacht. Die keer dat ik zal kunnen zeggen: "Oh, nu, ik weet het, dit is de man waar ik deze brief voor heb geschreven." Ik heb veel meegemaakt. Slapeloze nachten als gevolg van een liefdesverdriet?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mirteisnext, 59 jaar · Erica
Ik vind het uiterlijk niet belangrijk, wat van binnen zit is voor mij het belangrijkste, je bent uiteraard wel netjes verzorgd.
EthelK, 57 jaar · Eemshaven
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige
Maralijntje, 57 jaar · Eigenbilzen
Ik ben op zoek naar een leuke lieve man die ook het verleden achter zich wil laten en zich wil richten op de toekomst. Echte eisen
HippeBomma, 58 jaar · Zichem
Humoristisch, goed verzorgd, vertrouwd, en overal voor in.
JuneL246, 56 jaar · Weerselo
Op zoek naar die kerel in het leven, die mij niet in een hokje stopt.
Daliaaa, 58 jaar · Tytsjerk
Op zoek naar een man die het niet erg vindt om nieuwe eetgelegenheden te bezoeken of leuke dingen te doen, want ik ben een liefhebber