Dus ben je gezond lief aardig gezellig en zeker heel erg leuk in de omgang. Dan hoop ik snel iets te horen om zo ook binnen korte tijd eens iets gezelligs en lekkerst te kunnen gaan doen.
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag. Hij vindt het leuk om zijn geliefde op tijd te verrassen en is een gezelligheidsmens. Want in het algemeen ben ik er van overtuigd dat dat de juiste funderingen zijn voor wat wij
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?
Aardbeieneter, 56 jaar · Zeewolde
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Hier kan ik heel kort over zijn. Ik zoek een lieve en betrouwbare man, hart van goud. Die geen moeite heeft met een maatje meer en een vrouw waardeert zoals ze is.