Dus ben je gezond lief aardig gezellig en zeker heel erg leuk in de omgang. Dan hoop ik snel iets te horen om zo ook binnen korte tijd eens iets gezelligs en lekkerst te kunnen gaan doen.
Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet op zoek naar iemand waar ik niet mee kan lachen met een grapje.
Net als in het leven, ben ik op zoek om interessante mensen te ontmoeten en te zien wat er gebeurt. Wees gewoon een actieve, buitenmens, wees eerlijk, wees uniek, wees grappig, wees een klootzak en heb iets te zeggen. Hou niet van een stille man.
Je ziet het wel zitten, om samen uit te vissen hoe leuk wij elkaar vinden. Je bent graag thuis, maar vind het ook leuk om een keer samen wat te ondernemen en je bent niet bang voor water.
Ik haat een nep type persoon. Ik doe altijd alsof ik persoon ben. Ik vind het niet leuk, maar bovenal waardeer ik eerlijkheid en vriendelijkheid in een partner, dus als je een echte persoon bent met levenslust, stuur me dan een bericht!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Andry, 55 jaar · Boschoord
Wat ik zoen is een maatje, een lieve man om van alles mee te delen.
Poesiemauw, 55 jaar · Sneek
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk.
MenndyX X, 55 jaar · Antwerpen
Ben je op zoek naar een beetje aandacht en intimiteit, net als ik? Wil je dat van mij krijgen? Ik ben een zeer gepassioneerde
Veen, 57 jaar · Rotterdam
Ik ben op zoek naar een man , die mijn body wil zijn. . Die tenminste MBO /HBO geschoold is .Iem. die niet narrowmindend is. Waarmee
Gerdatjeee, 55 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Vind je het idee van een hapje en een drankje ook goed of zie jij het de eerste keer wel anders? Ik sta open voor veel dus ik hoor
Lana600430, 57 jaar · Hamont
Je bent jong en wil met liefde helpen om mij jong en vitaal te houden. In ruil kan ik jou jaren ervaring geven.