Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom. Wij zullen jullie wel inwijden in deze hobby. Mannen allen mogen ook reageren. Ik heb ook zo mijn behoeftes. En de voorwaarden zijn simpel. Jij/jullie zijn schoon en hygiënisch.
Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet op zoek naar iemand waar ik niet mee kan lachen met een grapje.
Evelientje14, 58 jaar ·
♥ Flevoland
volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Maraltima, 55 jaar · Apeldoorn
Een fanatieke man een echte seks maatje.
Zonneschijn1958, 59 jaar · Turnhout
Een lieve, eerlijke en sociale man
Katlene, 56 jaar · Antwerpen
Leuke spontane man die vooral van genieten houdt.
Gabby60, 57 jaar · Steenbergen
Je zult me ??eerst leren kennen en we zullen snel een goede tijd hebben, je gaat me alles over jou vertellen!
Natura, 58 jaar · Hoeselt
Dominant en overheersend
Think2 , 57 jaar · Deurne
Je bent een echte heer en je bent ook hier om iets zinvols en echts te vinden. Als we eerst vrienden kunnen worden, zou dat het