Ik hou van een romantische, knappe en zelfverzekerde man. Ik wil me weer als een tienermeisje voelen, verliefd worden op een leuke kerel. Misschien wil ik deze keer een jonge hottie als mijn seksuele partner. Ik wil een beetje dominant zijn en spelen.
Een man met het hart op de juiste plaats, die weet wat het betekent om een relatie te hebben. Die weet dat je er aan moet werken en is ook bereid om dat te doen.
Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben en een groot gevoel voor humor hebben. Ik wil bij mensen zijn die vreugdevolle gebeurtenissen met mij willen delen.
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus in. Doen waar we zin in hebben is dan wel het voornaamste van alles.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
YourHostess, 58 jaar · Rijswijk
Jij kunt je inleven in een andere persoon en weet wat die dan nodig heeft. Ik houd er van dat er iemand thuis is die mij liefdevol
Fabiola6105, 56 jaar · Hansbeke
Single, lief, attent, trouw, vrolijk en optimistisch. Sportief mag ook maar hoeft niet, iemand die houdt van een gezellig
Frans Bauerfan, 55 jaar · Landgraaf
als je maar lief bent trouw en eerlijk
J-Oy-, 55 jaar · Marsum
Als je een visitekaartje had en het je naam en drie films vermeldde, wat zouden die films dan zijn en waarom? Ik wil echt weten.
Hittepeti196008, 57 jaar · Aarschot
Een leuke man die graag wil genieten met een vrouw
Jijookeenzaam, 55 jaar · Apeldoorn
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop