Net als in het leven, ben ik op zoek om interessante mensen te ontmoeten en te zien wat er gebeurt. Wees gewoon een actieve, buitenmens, wees eerlijk, wees uniek, wees grappig, wees een klootzak en heb iets te zeggen. Hou niet van een stille man.
Ik ben een actieve, eerlijke en romantische persoon. Ik ben grappig en vrolijk. Ik lach graag en lach. Ik ben een emotionele persoon, maar ik denk dat mijn humeur zoet is. Ik leer en werk hard voor het bereiken van al mijn doelen. Ik ben een hopeloze romantisch die leuk vindt om plezier te hebben. Ik denk niet
Een ondeugende man die mij heerlijk kan bespelen met wat speeltjes. Ik vind het ook lekker als een man met zichzelf speelt zodat ik daar van kan genieten. Heb jij een rijke fantasie op sex gebied en wil je dat met mij delen, bericht mij dan snel! O ja, verzorgd moet je er wel uit zien.