Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus je jij hoeft dat niet te zijn, je bent gewoon goed. We zullen gewoon genieten en met elkaar iets aangaan?
Radiantjes, 58 jaar · Rutten
♥ Flevoland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen
Mannen die met mij mee willen naar een paren- of smclub. Zoek geen relatie, ben getrouwd.
Jij bent een man die van alle markten thuis is en graag wat gezelschap wilt van een dame met smaak. Jij houdt van uitgebreide diners en van theater. Dan kunnen wij zeker wel een klik hebben met elkaar.
Een man met het hart op de juiste plaats, die weet wat het betekent om een relatie te hebben. Die weet dat je er aan moet werken en is ook bereid om dat te doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
LiciaFay, 55 jaar · Gorsem
Op zoek naar een vriendschap die uit kan monden in iets moois. Ik zoek iemand om mee te praten en lol te hebben. Films kijken,
Blauwke, 55 jaar · Dwingeloo
Ze vinden het allemaal geil en spannend als ik zeg dat ik van openbare en buitensex hou. Maar puntje bij paaltje loop ik weer
Kaarina59, 58 jaar · Havelte
Ik hou van eenvoudige, respectvolle en stijlvolle mannen. Ik hou van mannen die graag over verschillende onderwerpen praten.
Ora19610301, 56 jaar · Gent
U bent niet jaloers en niet een type dat u zetel niet komt en zelfs niet om te eten en drinken. Als u een serveerster en huishoudster