Een ondeugende man die mij heerlijk kan bespelen met wat speeltjes. Ik vind het ook lekker als een man met zichzelf speelt zodat ik daar van kan genieten. Heb jij een rijke fantasie op sex gebied en wil je dat met mij delen, bericht mij dan snel! O ja, verzorgd moet je er wel uit zien.
Het is gewoon dat ik nog steeds op het juiste moment wacht. Die keer dat ik zal kunnen zeggen: "Oh, nu, ik weet het, dit is de man waar ik deze brief voor heb geschreven." Ik heb veel meegemaakt. Slapeloze nachten als gevolg van een liefdesverdriet?
Ik zoek een leuke heer, waarmee ik leuke dingen zou kunnen ondernemen. Ik ben op zoek naar liefde en warmte en zou dan op prijs stellen dat jij daar ook naar op zoek ben. Ik zoek geen seksdate maar de ware liefde.
Wij zoeken een leuke Bi-vrouw voor vriendschap en natuurlijk voor leuke avonden weekenden en eventueel vakantie. En voor een heerlijk trio natuurlijk. Gelijk gestemde koppels zijn natuurlijk ook welkom.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nw Ellee, 56 jaar · Soest
Ik heb een man nodig die overal naast me staat. Iemand die me niet zal opgeven. Hij moet sterk zijn, willen liefhebben en plezier
Marsje, 57 jaar · Blankenberge
Volgt
Samenoppad, 58 jaar · Groningen
Ik hoef niet veel te eisen, heb je lef en hou je van spanning dan ben ik al tevreden.
Alicialisten, 55 jaar · Beilen
In ieder geval een man die echt oud met mij wil worden en niet bang is om te vliegen. Twee keer in het jaar gaan wij mijn dochter
MamaLeoni, 59 jaar · Aalst
Je houd van volle dames, je kan een beetje overal over mee kletsen en je houd er van als het gezin voltallig aan tafel zit om te
Guuske01, 57 jaar · Gent
Consequenties of geen consequenties, Ik vind mijn leven belangrijker dan die van een ander. Ik heb altijd voor mijn partner