Ik praat graag met een man met een geweldig gevoel voor humor. Ik wil beginnen met vriendschap. Ik ben bereid om op een date, 's ochtends koffie of diner te zijn, zolang het maar in mijn beschikbaarheid past. We kunnen van elkaar leren en van elkaar leren en van daaruit gaan. Ik wil iets dat kan leiden tot een echte relatie.
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag. Hij vindt het leuk om zijn geliefde op tijd te verrassen en is een gezelligheidsmens. Want in het algemeen ben ik er van overtuigd dat dat de juiste funderingen zijn voor wat wij
Affectie en genegenheid zijn trefwoorden in je omgang met een partner, lief en leed samen delen dat is wat ik zoek. Is dit wat je mij kunt bieden en wat je van mijn kant ook graag wilt ontvangen dan hoop ik spoedig een berichtje van je te krijgen.
Een man met het hart op de juiste plaats, die weet wat het betekent om een relatie te hebben. Die weet dat je er aan moet werken en is ook bereid om dat te doen.
Esthees, 56 jaar · Emmeloord
♥ Flevoland ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik heb een man nodig die op deze volwassen vrouw kan letten. Ik ben op zoek naar een volwassen man, die graag mijn partner in bed zou willen zijn. Wie staat open voor een relatie. Een ruimdenkende en lieve man die me gelukkig en tevreden kan maken als ik bij hem ben!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rabarbera, 57 jaar · Bergeijk
Als je maar veel zin hebt
Linnemuis, 58 jaar · Kornhorn
Je bent misschien zelf ook voor je gevoel dan onzichtbaar ? je wilt ook discreet en op je gemak iemand leren kennen? Je bent
Marianne1960, 57 jaar · Coevorden
jij bent een beschaafde, goed-opgeleide, sportieve, atletisch gebouwde man.
SushiGranny, 55 jaar · Klemskerke
Op zoek naar een man die ook van lekker eten houdt en die mij graag eens een avondje mee uit neemt, omdat eten met twee gewoon
Bikiniebabe, 58 jaar · Doesburg
Durf jij mijn slaaf te worden, en alles te doen wat ik je zeg te doen? Bent bereid om hulpmiddelen te gebruiken, en ermee te doen
Horsgirl, 57 jaar · Schalkhaar
Je begrijpt mijn passie, het zou fijn zijn als je ook een paardenliefhebber bent.