Ik zoek een leuke heer, waarmee ik leuke dingen zou kunnen ondernemen. Ik ben op zoek naar liefde en warmte en zou dan op prijs stellen dat jij daar ook naar op zoek ben. Ik zoek geen seksdate maar de ware liefde.
Ik haat een nep type persoon. Ik doe altijd alsof ik persoon ben. Ik vind het niet leuk, maar bovenal waardeer ik eerlijkheid en vriendelijkheid in een partner, dus als je een echte persoon bent met levenslust, stuur me dan een bericht!
Radiantjes, 58 jaar · Rutten
♥ Flevoland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen
Mannen die met mij mee willen naar een paren- of smclub. Zoek geen relatie, ben getrouwd.
Affectie en genegenheid zijn trefwoorden in je omgang met een partner, lief en leed samen delen dat is wat ik zoek. Is dit wat je mij kunt bieden en wat je van mijn kant ook graag wilt ontvangen dan hoop ik spoedig een berichtje van je te krijgen.
Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet op zoek naar iemand waar ik niet mee kan lachen met een grapje.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Batprincess, 56 jaar · Amsterdam
Man, Lang , blond en
Rossxe, 58 jaar · Hegelsom
Alleen en ook zin in wat meer gezelschap en leuke dingen doen samen. Ik vind dat echt het voornaamste. Zo kunnen we elkaar geven
ZoekteenPrins, 56 jaar · Antwerpen
Leuke mannen of stellen om een aardig contact mee op te bouwen en wie weet! Goed verzorgt, open voor nieuwe dingen.
Jelleke, 56 jaar · Tienen
Volgt
Yfke1959, 58 jaar · Veendam
Wat ik aan een man nou echt kan waarderen is dat ik lekker mag zijn wie ik ben verder vind ik alles prima joh! als je nou ook nog
SophiaArts, 55 jaar · Moortsele
Je bent respectvolle man, lief en grappig, ik wil iemand ontmoeten die mijn kijk op het leven zal veraderen, iemand met wie