Sta je open om een ??derde partij te zijn, om mijn meester te zijn en te zeggen wat ik moet doen? Je moet ook Je bent zachtaardig, aardig en zorgzaam zijn. Maar tevens dus een echte meester Het zal geen probleem zijn als je getrouwd bent of alleenstaand bent.
Jij bent een man die van alle markten thuis is en graag wat gezelschap wilt van een dame met smaak. Jij houdt van uitgebreide diners en van theater. Dan kunnen wij zeker wel een klik hebben met elkaar.
Je bent jong en je wilt echt bewust een oudere vrouw. Ervaring heb je genoeg of je wil van mij dingen leren andersom kan ook want ik heb nog lang niet alles gedaan in mijn leven. Je houd van ondeugend en stout en vind het geen probleem dat ik je bij mij thuis wil ontvangen.
Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom. Wij zullen jullie wel inwijden in deze hobby. Mannen allen mogen ook reageren. Ik heb ook zo mijn behoeftes. En de voorwaarden zijn simpel. Jij/jullie zijn schoon en hygiënisch.