Sta je open om een ??derde partij te zijn, om mijn meester te zijn en te zeggen wat ik moet doen? Je moet ook Je bent zachtaardig, aardig en zorgzaam zijn. Maar tevens dus een echte meester Het zal geen probleem zijn als je getrouwd bent of alleenstaand bent.
Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus je jij hoeft dat niet te zijn, je bent gewoon goed. We zullen gewoon genieten en met elkaar iets aangaan?
Ben ik interessant genoeg voor jou? Genoeg om mij een berichtje te sturen? Ik denk dat als je het doet je nooit meer wat anders wilt! Hihi kom er zelf maar achter.
Dus ben je gezond lief aardig gezellig en zeker heel erg leuk in de omgang. Dan hoop ik snel iets te horen om zo ook binnen korte tijd eens iets gezelligs en lekkerst te kunnen gaan doen.
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus in. Doen waar we zin in hebben is dan wel het voornaamste van alles.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Femke600825, 57 jaar · Genk
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet.
SphiiaX-, 55 jaar · Loenhout
nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb
QueenJenna, 57 jaar · Ninove
Een leuke lieve betrouwbare man, in een relatie vind ik het erg belangrijk dat je open naar elkaar kunt zijn en goed met elkaar
Marianopdebres, 55 jaar · Breskens
Ben jij een gevoelige man, geef jij om een lieve vrouw als ik, dan ben jij misschien wel de geen die ik zoek. Ik hou van mannen
Aansteller, 56 jaar · Groesbeek
Ik wil eigenlijk alleen maar een hele lieve vriend. Ik heb geen wensen over het uiterlijk. Dat komt gewoon niet op de eerste
Hittepeti196008, 57 jaar · Aarschot
Een leuke man die graag wil genieten met een vrouw