Je ziet het wel zitten, om samen uit te vissen hoe leuk wij elkaar vinden. Je bent graag thuis, maar vind het ook leuk om een keer samen wat te ondernemen en je bent niet bang voor water.
Ik haat een nep type persoon. Ik doe altijd alsof ik persoon ben. Ik vind het niet leuk, maar bovenal waardeer ik eerlijkheid en vriendelijkheid in een partner, dus als je een echte persoon bent met levenslust, stuur me dan een bericht!
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag. Hij vindt het leuk om zijn geliefde op tijd te verrassen en is een gezelligheidsmens. Want in het algemeen ben ik er van overtuigd dat dat de juiste funderingen zijn voor wat wij
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
Kaarina59, 58 jaar · Havelte
Ik hou van eenvoudige, respectvolle en stijlvolle mannen. Ik hou van mannen die graag over verschillende onderwerpen praten.
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!
Antonianatuur, 59 jaar · Hoofddorp
Ik zoek een eerlijke en betrouwbare persoon, iemand die mij gezelschap kan houden tijdens de eenzame momenten en wie weet
X-Laurel, 55 jaar · Utrecht
Ik hoop dat we nu voor het beste gaan, dat we elkaars zielsverwanten zijn en doen wat we leuk vinden in het leven. Er valt zoveel
ExtraSpanning, 57 jaar · Watervliet
Leer mij de spannende dingen in het leven, hoe heter hoe beter!!!