Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag. Hij vindt het leuk om zijn geliefde op tijd te verrassen en is een gezelligheidsmens. Want in het algemeen ben ik er van overtuigd dat dat de juiste funderingen zijn voor wat wij 'liefde' noemen.
Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben en een groot gevoel voor humor hebben. Ik wil bij mensen zijn die vreugdevolle gebeurtenissen met mij willen delen.
Dus ben je gezond lief aardig gezellig en zeker heel erg leuk in de omgang. Dan hoop ik snel iets te horen om zo ook binnen korte tijd eens iets gezelligs en lekkerst te kunnen gaan doen.
Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet op zoek naar iemand waar ik niet mee kan lachen met een grapje.