Ik zou graag in contact willen komen met een leuk, spontane Nederlandse man die lekker romantisch is ingesteld. Ik wil niet zeggen dat ik makkelijk in bed te krijgen ben, maar er hoeft er weinig voor te gebeuren las je begrijp wat ik bedoel
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis. Liever niet iemand met een rugzak gevuld met nare ervaringen.
Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde staat op een spaarrekening voor de studie van mijn kleinkinderen. Dus mannen die willen reageren omdat ze denken dat er wat te halen valt bij mij, bespaar je de moeite. Ik zoek gewoon
Gezocht: Een aardige, leuke, lieve, niet al te jonge man met een eigen leven maar met voldoende tijd (er voor) over om met mij dingen te ondernemen voor zo ver ik daar dan weer tijd voor (over) heb.
Je bent ook single en zoekt ook gezelschap. Ik hoop dat je een auto hebt want ik heb helaas nooit mijn rijbewijs gehaald. Je hebt een geldig paspoort ;-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marga, 65 jaar · Oudegem
Ik zoek een eerlijke man die nog van de kleine alledaagse dingen kan genieten.
Belmemmmm, 65 jaar · Wormer
Mannen met een goed en schoon geweten, iemand die weet wat hij wilt en er altijd wel voor gaat. Een oprechte man, betrouwbaar
Roelfina, 67 jaar · Stadskanaal
Zeg ik later
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen,
Idaah, 68 jaar · Kortrijk
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij.