Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde staat op een spaarrekening voor de studie van mijn kleinkinderen. Dus mannen die willen reageren omdat ze denken dat er wat te halen valt bij mij, bespaar je de moeite. Ik zoek gewoon een vriendelijke man om samen mee oud te worden.
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige dingen mee te delen. Wel heb ik een beetje tegengas nodig. Eigenwijs maar ook lief en zorgzaam.
Kwetsbaredame, 68 jaar · Emmeloord
♥ Flevoland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je mag best jonger zijn maar geen groentje die nog alles moet leren. Ik kan ontvangen en me verplaatsen. Heb je zin en ben je geil? Contacteer me dan.
Zoek een maatje …. heb geen eisenpakket, wel een droom. ik hoop een gezellige man te ontmoeten, een gevoelsmens, met brede belangstelling en gevoel voor humor. Een levendig man die van de kleine en fijne dingen in het leven houdt. Een charmante, bewuste partners in crime, een toegankelijke man
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben. Zorgzaam en liefdevol, want het is een tijdje geleden dat ik een relatie heb gehad. Groetjes.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fab1947, 69 jaar · Knokke-Heist
-
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt
Isa, 65 jaar · Drimmelen
Wie durft het aan met deze oude dame?
Halloalemaal, 67 jaar · Ilpendam
Ik ben op zoek naar iemand die in eerste instantie een vriend wil zijn,en dan zien we wel of er meer in zit. En eventueel zou willen
Aandekust, 66 jaar · Burgh-Haamstede
Een lieve man die begrijpt dat het leven niet altijd even leuk is geweest voor mij. Die misschien zelf ook al wel het één
Knakworst194701, 70 jaar · Galmaarden
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij