Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde staat op een spaarrekening voor de studie van mijn kleinkinderen. Dus mannen die willen reageren omdat ze denken dat er wat te halen valt bij mij, bespaar je de moeite. Ik zoek gewoon een vriendelijke man om samen mee oud te worden.
Ik ben gek op een leuk contact met een fijne man, iets wat ik al veel heb moeten missen. Ik denk dat we elkaar daar flink in kunnen aanvullen. Wandelen is heerlijk ga je eens mee?
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis. Liever niet iemand met een rugzak gevuld met nare ervaringen.
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben. Zorgzaam en liefdevol, want het is een tijdje geleden dat ik een relatie heb gehad. Groetjes.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fitnessoma, 70 jaar · Aarschot
Bij de fitness zie ik een hoop leuke mannen en vooral ook mooie mannen, precies wat ik zelf ook zou willen hebben, het punt is
Wiete, 67 jaar · Gent
Je zit niet achter de geraniums en weet hoe je en vrouw lekker moet verwennen en word zelf ook graag verwend. Je toont interesse
Evenoppad, 65 jaar · Aalsmeerderbrug
Een leuke avontuurlijke man die er ook van houd om uitstapjes te maken. We kunnen dan leuk dingen ondernemen, door gezellig
FreeHannah, 65 jaar · Loenhout
Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
Lelenana, 65 jaar · Haarle
Ben jij die man die mijn speeltje wilt zijn, mijn puppy. Een man die luistert naar mijn verlangens. Ik ben niet opzoek naar