Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind het zelf heerlijk om gewoon ook samen lekker een avond thuis te zijn. Maar niet iedere avond, vind het ook heerlijk om de stad in te gaan.
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben. Zorgzaam en liefdevol, want het is een tijdje geleden dat ik een relatie heb gehad. Groetjes.
Ik ben gek op een leuk contact met een fijne man, iets wat ik al veel heb moeten missen. Ik denk dat we elkaar daar flink in kunnen aanvullen. Wandelen is heerlijk ga je eens mee?
Je bent ook single en zoekt ook gezelschap. Ik hoop dat je een auto hebt want ik heb helaas nooit mijn rijbewijs gehaald. Je hebt een geldig paspoort ;-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ZKTTRIO, 65 jaar · Hoogstade
Zoek een man die wel een trio met twee dames zou willen hebben kus.
Ronny1, 69 jaar · Opmeer
om te weten of jij het bent uit de buurt een vraag hoe heet de hoek flat langs
Eysoma, 65 jaar · Maasbracht
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje
FabienneDeR, 69 jaar · Antwerpen
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten
Diila-Ya, 68 jaar · Emelgem
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En